Možno sa to týka aj vášho chlapa: Vieme, prečo muži snívajú o platenom sexe

Možno sa to týka aj vášho chlapa: Vieme, prečo muži snívajú o platenom sexe
Sú to väčšinou chlapi, ktorí neradi utrácajú, sú šetrní, a pritom neváhajú zaplatiť za služby, ktoré môžu mať doma zdarma. Nuž, môžu aj nemôžu, no čistá dostupnosť nezáväzného sexu nie je ten hlavný dôvod, ktorý udržiava najstaršie remeslo pri živote aj v súčasnej modernej dobe.

Vlastnosť, ktorá všetko prekoná
Nech sú už tie baby za peniaze pekné, škaredé, s celulutídou, dychom po cigaretách, s rozstrapkanými končekmi vlasov alebo padnutými prsiami, majú jednu neprekonateľnú výhodu. Sú pripravené. Nechcú dlhé reči, zvádzanie, karty sú vyložené na stole, stačí jeden drink a ide sa. Kompenzujú chlapovi tie, ktorí mu povedali v živote „nie". Áno, chlap je šetrný, ale niekedy volí ľahšiu cestu, aj keď niečo stojí. Preto dá prednosť diaľnici pred trmácaním sa dedinami, hoci spotreba aj náklady sú vyššie. Niekedy chce sex a nie prehováranie, lichotenie, snaženie sa s neistým výsledkom.

Úplne na rovinu: Na veľkosti penisu záleží

Špinavé hry
Ani milujúca manželka nemusí byť pripravená splniť tajné sexuálny sny partnera a muž dobre vie, že s dobrou ženou sa kvôli perverznému snu nebude rozvádzať. Zaplatí a je spokojný. Baby v erotických salónoch a na privátoch sú obvykle odhodlané na všetko. Záleží len na výške príplatku.

Zbožňujú prostitútky
Niektorí muži jednoducho nevedia odolať príťažlivosti ľahkej dámy. Tak ako niekoho vzrušujú modelky, iného lekárky, blondíny či brunety. Tak ako sú ženy vysadené na uniformy, tak niektorých mužov zachváti erekcia už keď prechádzajú okolo domu s červeným srdiečkom na priečelí. Prostitútky sú dosť často fetišom, ktorý si chlap nevie odoprieť. Vy sa môžete na ľahkú hrať doma v podväzkoch aj lodičkách, no stále je to fejk. Niektorých mužov neuveriteľne vzrušuje, ak pred nimi roztiahne nohy samička, ktorá milencov nikdy nedokáže spočítať.

Chcete lepší sex? TOTO si o chlapovi musíte zistiť vopred

Vždy iná
Za stovku vo vrecku má muž možnosť výberu ženy, ktorá ho rajcuje. A je si istý, že s ním aj bude súložiť. Môže mať každý mesiac alebo aj týždeň (v závislosti od financií) inú a skúšať nové telo, nové prsia, nové pohyby. Pritom všetko diskrétne, nehrozí, že hodinová milenka bude robiť scény, žiadať rozvod alebo nechcene otehotnie. V erotickom salóne neexistujú príliš mladé, príliš sexi, netykavky, ktoré treba baliť. Sú tu len tie, na ktoré má chuť. Nikdy to nemusí byť rovnaké ako s vlastnou ženou, pretože aj tá najkrajšia sa časom zunuje. Stále dorastajú nové krásky. To muža zakaždým pritiahne k výkladu žien, ktoré si spravili z vagíny živobytie.

Autor: Marcos
Zdroj foto: Shutterstock


Koľko investujete do svojho vzťahu?
Otestuj sa

Neprehliadnite

Čítaj viac