Znamenia, že je ešte stále zamilovaný

Znamenia, že je ešte stále zamilovaný

Od vášho prvého rande už ubehol nie jeden, ale zopár rokov, ružové okuliare ste si zosadili už dávno a skôr ako horúca vášeň spaľuje váš vzťah bežný stereotyp zohratých párov. Nie zlý, nie otravný, ale pomerne tradičný pre partnerov, ktorí žijú bok po boku nejaký ten rok.

Práve v takomto období života sa môže začať rodiť otázka vo vašej hlave - miluje ma ešte vôbec? Nie je to preňho len zvyk? Všímajte si detaily a uvidíte, či ste preňho tou pravou, alebo len bezpečnou stanicou na ceste za niečím lepším.

Toto zamilovaný chlap od lásky nečaká!

Prejavy lásky
Je celkom prirodzené, že po piatich či desiatich rokoch vám váš drahý nebude pripravovať romantické prekvapenia ako v čase, keď sa vás snažil dostať na svoju stranu, ale aj tak. I keď je balenie dávno reč, prejavy lásky by sa zo vzťahu nemali celkom vytratiť, teda aspoň vtedy, ak je v ňom stále láska. Usmieva sa na vás? Dá vám sám od seba bozk? Chytí vás po ceste do obchodu za ruku? Pritiahne si vás pri sledovaní televízie? Všetky tieto drobnosti dokazujú, že potrebný plamienok lásky uňho stále horí a váš drahý ho zhasnúť rozhodne nenechá.

Všíma si
Neprehliadajte ani takú vec, akou je jeho pozornosť či pochvala. Všimol si, že ste sa dnes vyfintila viac ako inokedy? Pochválil vám účes alebo napríklad nové topánky? Zamilovaný muž dobre vie, že na lichôtky je správny čas hocikedy, či sa spolu prebúdzate, chytáte do práve alebo líhate do postele. Ak vám slovami pohladí ego bez toho, aby ste ho o to žiadali, stále v sebe ukrýva dostatok citov, ktoré patria práve vám. Všíma si vás, a to je len a len dobre.

Záujem nielen o vás
Záujem muža je skutočne rozhodujúci, ale všimnite si, či svoju pozornosť venuje aj niekomu ďalšiemu. Konkrétne máme na mysli vašu rodinu, kamarátov alebo kolegov v práci - pýta sa vás na nich, na veci, ktoré ste mu o nich spomenuli? Aj keď nie všetci muži (a určite ani ženy) nemajú pamäť ako slon a neradi rozoberajú všetko do detailu, ale záujem predsa len prejaviť vedia. Stačí krátke: „A ako sa majú vaši?", aby ste si bola istá, že s vami nie je iba tak z nudy.

Môže sa aj záletník bezhlavo zamilovať?

Čas spolu aj bez seba
Je celkom prirodzené, že po istom čase sa vo vzťahu dostanete do fázy, že čas strávený bez seba nebudete vnímať tak tragicky ako tomu bolo zo začiatku. Ak však aj po rokoch vidíte, že sa na vaše spoločne strávené chvíle teší, prípadne ich aj sám plánuje, neváhajte. Ľúbi vás ešte stále, nech ste spolu rok, päť alebo desať.

Úcta bola aj je
Niekto kedysi povedal, že láska je o úcte a ak sa na vec pozrieme cez tieto slová, aj oni pomôžu rozšifrovať, čo k vám po rokoch cíti. Váži si vás, berie vás ako neoddeliteľnú súčasť svojho života a vidíte, že dbá, aby ste boli šťastná? Netvrdíme, že každú jednu sekundu vášho vzťahu zo seba musí vydávať maximum, ale ak ste v podstate prikývli, nemáte prečo rozmýšľať. Láska tu z jeho strany stále je a ak je to tak aj u vás, máte veľké šťastie.

Autor: ling

Mohlo by vás tiež zaujímať...

Väčšina žien by asi rada poznala odpoveď na otázku, ako rýchlo sa dokáže muž zamilovať. Možno máte pocit, že ženy sa do stavu zamilovanosti dostanú skôr ako páni tvorstva. Podľa mnohých výskumov je to však inak... Koľko trvá, kým sa do vás zamiluje?


Koľko investujete do svojho vzťahu?
Otestuj sa

Neprehliadnite

Čítaj viac