Známa speváčka očíslovala svojich ex-ov: Najlepší v posteli bol vraj...

Známa speváčka očíslovala svojich ex-ov: Najlepší v posteli bol vraj...
Speváčka Katy Perry sa zúčastnila talk show Jamesa Cordena, ktorý je známy tým, že sa s celebritami príliš nemazná a povie otvorene, čo si myslí. Aj v tomto prípade využil situáciu tak ako sa patrí a na speváčku mal pikantnú požiadavku. Vraj, aby očíslovala svojich bývalých partnerov podľa toho, aký výkon podávali počas sexuálnych radovánok. V našej galérii pod článkom nájdete známu krásku s jej bývalými partnermi. Ktorý sa vám páčil najviac?

Slávna speváčka neodhadla svoje sily ani vek: Na koncerte takmer skolabovala

Katy Perry sa najskôr snažila previesť konverzáciu na inú tému a pokúsila sa šokovať informáciou, že by si určite dala povedať, keby došlo isté k istému v spojení s Joshom Grobanom. Dlho sa jej však nepodarilo vyhýbať a Corden z nej napokon dostal želanú odpoveď. Takže, na poslednom mieste DJ Diplo, za ním herec Orlando Bloom a prvý spevák John Mayer. Ani niet divu, tento krásavec sa dokonca vyjadril, že by chcel v budúcnosti napísať pornografiu.

Absolútne dokonalé celebritné páriky: Tí sa snáď narodili jeden pre druhého

Otvorte si aj našu galériu pod článkom, kde nájdete známu speváčku s jej bývalými partnermi. No, dievča má dobrý vkus!

Autor: Simi
Zdroj foto: Gettyimages


Akú svadbu si máte vystrojiť?
Otestuj sa

Galéria

Známa speváčka očíslovala svojich ex-ov: Najlepší v posteli bol vraj...Známa speváčka očíslovala svojich ex-ov: Najlepší v posteli bol vraj...Známa speváčka očíslovala svojich ex-ov: Najlepší v posteli bol vraj...+22Známa speváčka očíslovala svojich ex-ov: Najlepší v posteli bol vraj...

Neprehliadnite

Čítaj viac