Ženské ťahy v posteli, ktoré muži neocenia

Ženské ťahy v posteli, ktoré muži neocenia
Mylne sa tvrdí, že snaha sa cení, aj keď je od veci. Tolerancia partnera má totiž v oblasti sexu isté medze a čím skôr pochopíte, čo sa patrí a čo nie, o to rýchlejšie postúpite na najvyšší level sexuality. Ten je rezervovaný pre bohyne sexu, ktoré na rozdiel od väčšiny, nekazia sex nevhodnými postupmi.

Po sexe ustúpte
Doslova. Muži nie sú vyzbrojení, aby im penis po vyvrcholení doprial ďalšiu kapitolu viacnásobnej slasti. Dokonca je i dotyk s penisom po sexe bolestivý, nepríjemný a muži ho nemôžu strpieť. Dajte si pohov na minimálne desať minút. Až potom partner opäť dokáže oceniť kombináciu prsty, vagína, ústa a jeho prirodzenie.

Vôňa ženy je sexi, ale...
Prirodzená vôňa ženského tela a predovšetkým lona, je lakmusový papierik toho, či s vami chlap vydrží. Vedci, genetici a sociológovia sú partia, ktorí keď spoja sily, väčšinou všetko funguje. Prišli k zisteniu, že ak sa váš partner rád oddáva orálu a miluje vašu prirodzenú vôňu, je to ten pravý. Lenže pozor, prvoradá je čistota a partner ocení aj jemnú vôňu po telovom mlieku či parfume. Do postele to však s voňavkami skutočne nepreháňajte. Ešte žiadneho muža nepriviedol k vrcholu Channel 5, zato vaša prirodzenosť, za tú sa aj pobije.

Pozor na nohy
Foot fetiš je hra, ktorá dostane každého chlapa. Hrať sa s mužským prirodzením iba pomocou chodidiel, je aj pre nežnú časť mileneckej dvojice atraktívne, ale pozor. Niektoré skrátka nezvládli základnú teóriu, že v sexe musí byť všetko klzké, inak je to zlé. Hrať sa s nohami s penisom je dovolené len v silonkách, alebo po dobrej dávke lubrikantu. Pretože snaha sa síce cení, ale ak neprináša výsledky radosti, ale skôr nepríjemný pocit, radšej sa partner bude tváriť, že foot fetiš mu nič nehovorí.

Slepé náboje
Nie je nič horšie ako iniciatívna partnerka, ktorá nevie odhadnúť ten moment, keď má muž možnosť nabudiť svoje prirodzenie a keď je to hra naprázdno. Pre muža je hotová tragédia, ak má po boku snaživku, ktorá zjavne kriesi niečo, čo dnes večer malo ostať ľadom. Ak partner nereagujte, nechajte veci náhode, buď príde sám, alebo máte o pokojný večer postarané.

Neistota
Majú radi prekvapenia aj dobrodružstvá, jediné, čo je pre nich neprijateľné, je neistota. Snažíte sa ich nalákať na novú erotickú hru? Na niečo, čo nebude mať dopredu scenár a on nevie, čo vlastne chcete? Hoci môžete takto plánovať aj tú najväčšiu rozkoš na svete, stratí zo svojho puncu, ak ju budete hrať príliš vágne. Muži majú radi veci z mosta do prosta a sú presnými opakmi žien. Tie rozvášni atmosféra tajomna, pre muža je najlepšie, ak mu srdce rozbúcha konkrétna erotická predstava. Sex s neistým priebehom je pre neho technika, ktorej na chuť asi nikdy nepríde.

Autor: Marcos


Ste príťažlivá pre mužov?
Otestuj sa

Neprehliadnite

Čítaj viac