Zaujímate sa o astrológiu? TIETO Instagram stránky vás dostanú

Zaujímate sa o astrológiu? TIETO Instagram stránky vás dostanú
Sociálne stránky sú skvelou možnosťou, ako môžeme uniknúť pred realitou. Existujú rôzne formy a jednou z nich je astrológia, napríklad aj v zábavnej forme. Stačí, keď si kliknete na Instagram stránky, ktoré vám predstavíme, zaručujeme vám, že neoľutujete!

@Astromemequeen
Zaujíma sa o astrológiu a svoje poznatky sa snaží podať ostatným zábavnou formou. Vďaka nej môžete zistiť, prečo sa správate ako Škorpión a nie ako Rak. Vedeli ste, že okrem slnečného znamenia máte ešte aj ascendent. Kliknite si na túto stránku a dozviete sa ešte oveľa viac.

Ste jeho ideál? Poznáme vysnívané bohyne všetkých mužov

@Aquariana_astrology
Ide o skvelý manuál pre ľudí, ktorí majú vo svojom živote nejakých Vodnárov, či už je to kolega, frajer alebo chlapík, do ktorého ste narazili na ulici. Príspevky, ktoré nájdete na tejto stránke, vás povedú tým správnym smerom.

Ste jedináčik? Určite by ste mali vedieť, že...

@Badassastrology
Na tejto stránke nájdete vtipné komentáre a charakteristiky ľudí podľa znamení, pričom hneď budete vedieť, na čom ste. Unikátne detaily o správaní jednotlivých znamení, no k veci a žiadne zbytočné omáčky.

Najväčší pesimisti podľa znamení: Naozaj s nimi chcete zostať?

@Trashbagastrology
Ak vám nevadí astrológia z tak trochu feministického pohľadu, určite si kliknite na túto Instagram stránku. Zistíte presnú a zaujímavú charakteristiku žien podľa znamení zverokruhu, ktorá vás bude baviť, tak neváhajte.

Autor: Simi
Zdroj foto: Shutterstock

 


Viete zdravo chudnúť?
Otestuj sa

Neprehliadnite

Čítaj viac