Zásady sexu na verejnosti: Ovládate ich?

Zásady sexu na verejnosti: Ovládate ich?
Volanie prírody nebolo nikdy ohlušujúcejšie ako v posledných dňoch, však? Voda, slnko, príroda priam lákajú ísť a užiť si to v zmysle „tu a teraz". Bez zbytočného rozmýšľania a kalkulovania nad vhodným miestom.

Premýšľanie sa však rozhodne zíde, poďte si s nami prejsť niekoľko užitočných pravidiel, ktoré vám sex na verejnosti jednoznačne uľahčia.

Aký outfit zvoliť?
No jednoznačne nič zložité! Najvhodnejšie sú krátke šaty alebo sukňa, rozhodne zabudnite na nepraktické nohavice alebo nočnú moru všetkých exhibicionistov - overal! Čo je však najpodstatnejšie, choďte naostro. Je to praktické a neskutočne pohodlné.

Rastliny, komáre a spol.
Ak budete čo i len trošku premýšľať nad miestom, skúste zaloviť v časoch, keď ste mali na škole prírodopis a zistite, či ste si to práve nenamierili do jedovatého kríku, mraveniska, alebo sa vás nechystá zaútočiť sezónna invázia komárov. Vedeli by vám zážitok poriadne znepríjemniť, preto nezabúdajte na repelent alebo inú ochranu proti hmyzu a kliešťom.

Polohy
Experimenty nechajte na obyčajnú posteľ. Pri sexe na verejnosti sa zamerajte na kvalitu sexu a nebojte sa vybrať aj obyčajnú polohu, ktorú máte odskúšanú. Ide o vzrušenie z neznámeho miesta, nie akrobatickej pozície, v ktorej ste obaja nesvoji. Skúste polohu zozadu v stoji. Dokonale stimuluje bod G bod a vy zároveň viete, čo sa vo vašom okolí deje. Alebo skúste staré dobré auto. To nikdy nesklame a môžete sa s polohami viac „vyhrať".

Adrenalín vs. bezpečnosť
Áno, ste extrémisti, keď ste sa nechali nahovoriť na radovánky v prírode, no nezabúdajte aj na bezpečnosť a výber miesta, kde budete mať do istej miery všetko pod kontrolou. Asi nechcete, aby vás zvedaví voyeri odhalili skôr ako vy ich!

Pozor na zákony
Dajte si obrovský pozor na to, kde sa sexuálnym hrám budete oddávať. V našich Tatrách je erotika ešte ako- tak ok, horšie je to však v moslimských krajinách, akými sú obľúbené dovolenkové destinácie Egypt či Tunisko. Tam radšej skúste len balkón hotelovej izby, inak si môžete dovolenku niekoľkonásobne predražiť!

Nepodceňujte prípravy ani ochranu
Má to vyzerať ako náhoda, no dbajte na to, aby ste mali počas radovánok všetko premyslené a pripravené tip top. Ak beriete hormonálnu antikoncepciu, nezabudnite počas výletu na stanovenú hodinu, kedy beriete tabletku. Zásobte sa kondómami a lubrikačným gélom. Nech vás váš „náhodný" sex neprekvapí nejakou nepríjemnou náhodou, ktorá by sa vám doma istotne nestala...

Autor: Lola


Ktorou zúfalou manželkou ste?
Otestuj sa

Neprehliadnite

Čítaj viac