Wrr, to je brutálne sexy: Vyskúšate nový podprsíčkový trend?

Wrr, to je brutálne sexy: Vyskúšate nový podprsíčkový trend?
Predpokladáme, že o crop topoch ste už počuli. Nosia sa všade, či už idete na party alebo v nich preležíte víkend v posteli. Známe celebritné krásky však potvrdzujú, že obyčajný crop top je nuda a treba ho trošku zefektívniť, napríklad vytiahnutím tesne pod bradavku. V našej galérii pod článkom sa môžete pozrieť, ako to presne myslíme...

Už poznáme vlasovú farbu jesene: Stavte sa, že bude úplne všade!

Ktorá iná kráska by mala byť majsterkou v tomto štýle ako speváčka Lady Gaga? Krátky top skombinovala so sexy džínsovými nohavicami a konečný výsledok vyzerá fakt dobre. Tento štýl by mali využívať najmä tie dámy, ktoré majú čo ukázať a s veľkosťou prsníkov nemajú žiadny problém. A pokiaľ sa chystáte na kúpalisko, môžete to aplikovať aj na plavkách.

Už máte svojho plameniaka? Playmate Plačková na jednom jazdí a je brutálne sexy

V našej galérii pod článkom nájdete ďalšie nápady a tipy, ako byť sexy s poodhalenými prsíčkami, a zároveň nepôsobiť vulgárne.

Autor: Lucia
Zdroj foto: Instagram.com/bellahadid/, Gettyimages


Dokážete si sex vychutnať naplno?
Otestuj sa

Galéria

Wrr, to je brutálne sexy: Vyskúšate nový podprsíčkový trend? Wrr, to je brutálne sexy: Vyskúšate nový podprsíčkový trend? Wrr, to je brutálne sexy: Vyskúšate nový podprsíčkový trend? +17Wrr, to je brutálne sexy: Vyskúšate nový podprsíčkový trend?

Neprehliadnite

Čítaj viac