Wow, to sú ale nohy! Uhádnete, ktorá slovenská kráska už nemá 20 a stále je vo forme?

Wow, to sú ale nohy! Uhádnete, ktorá slovenská kráska už nemá 20 a stále je vo forme?
Asi by ste tipovali, že dlhé štíhle nohy budú patriť nejakej 20-ročnej kočke. Opak je však pravdou. V skutočnosti ich na Art Film Feste 2017 predviedla 53- ročná slovenská herečka Jana Hubinská. V našej galérii si môžete prezrieť aj ďalšie celebrity, ktoré jej na významnej filmovej udalosti úspešne či neúspešne konkurovali...

Módne katastrofy na Slovenke roka: Niektoré dámy nepoznajú vlastné telo

Herečke Jane Hubinskej robil celý večer spoločnosť neznámy muž, ktorého prítomnosť si náramne užívala. Možno aj kvôli nemu sa snaží aj vo vyššom veku udržiavať v dobrej forme. Keď sa pozrieme na jej postavu, musíme skonštatovať, že sa naozaj nemá za čo hanbiť a bez problémov ju môže vystavovať v obtiahnutých šatách i v plavkách.

Už žiadna nudná košeľa: Budeme ju (vraj) nosiť úplne inak

Otvorte si aj našu galériu pod článkom, kde nájdete ďalšie celebrity, ktoré sa ukázali na Art Film Feste 2017. Pristalo to nielen dámam, ale aj pánom!

Autor: Simi
Zdroj foto: Profimedia


Poznáte svoje telesné IQ?
Otestuj sa

Galéria

Wow, to sú ale nohy! Uhádnete, ktorá slovenská kráska už nemá 20 a stále je vo forme?Wow, to sú ale nohy! Uhádnete, ktorá slovenská kráska už nemá 20 a stále je vo forme?Wow, to sú ale nohy! Uhádnete, ktorá slovenská kráska už nemá 20 a stále je vo forme?+20Wow, to sú ale nohy! Uhádnete, ktorá slovenská kráska už nemá 20 a stále je vo forme?

Neprehliadnite

Čítaj viac