Podoba, ktorá berie dych: Neuveríte, na koho sa podobá známy herec!

Podoba, ktorá berie dych: Neuveríte, na koho sa podobá známy herec!
Možno sa to už udialo aj vo vašej rodine. Našli ste fotky starých rodičov z minulosti a zistili, že váš dedko či babka vyzerá úplne ako niektorá zo súčasných celebrít. Keby si boli podobní, ešte by sme to dokázali pochopiť, ale oni sú doslova rovnakí! Presvedčte sa sami a navštívte aj našu galériu pod článkom...

Asi aj vy by ste verili, keby vám niekto povedal, že herec Matthew McConaughey natáča historický film a toto je jedna z jeho titulných fotografií. V skutočnosti sa však jedná o prastarého otca istej slečny z Ameriky. Ani by sme neverili, že je niečo také možné!

Chceli by ste kamarátku, ktorá vyzerá úplne ako Natalie Portman, a dokonca má aj znamienka na presne rovnakých miestach? Niekto má to šťastie, pričom nemožno povedať, že by išlo o preháňanie. Tá podoba tam fakt je, a to až taká, že dosť závidíme.

To je teda smola: Mysleli, že sa fotia s celebritami, ale...

V našej galérii pod článkom nájdete ďalšie celebrity, ktoré majú vo svete svojich dvojníkov. Ktorá dvojica je podľa vás naj?

Autor: Lucia


Poznáte tajomstvá Angeliny Jolie?
Otestuj sa

Galéria

Podoba, ktorá berie dych: Neuveríte, na koho sa podobá známy herec! Podoba, ktorá berie dych: Neuveríte, na koho sa podobá známy herec! Podoba, ktorá berie dych: Neuveríte, na koho sa podobá známy herec! +17Podoba, ktorá berie dych: Neuveríte, na koho sa podobá známy herec!

Neprehliadnite

Čítaj viac