Wow, to je ale kočka! Viete, koho dcérou je TÁTO kráska?

Wow, to je ale kočka! Viete, koho dcérou je TÁTO kráska?
Aj mladé celebrity si naplno užívajú prázdniny a idú napríklad na kávu priamo do Malibu. Niekedy by sme si to s nimi veľmi radi vymenili, však? A nezahodili sme ani možnosť byť dcérou slávnej modelky, ako je to v prípade tejto štýlovej brunetky. V našej galérii si môžete detailnejšie prezrieť, ako si dcéra modelky Cindy Crawford užívala voľné chvíle s priateľmi...

Očami mužov: Čo si naozaj myslia, keď sme chlpaté?

Podľa všetkého sa inšpiruje v rámci kariéry svojou mamou, ktorá je pre ňu naozaj ideálnym vzorom, keďže dosiahla v modelingu závideniahodné úspechy. Kaia Gerber má 15 rokov a napriek tomu, že pochádza zo slávnej rodiny, prázdniny si užíva s priateľmi ako normálna baba. A oni ju očividne tak aj vnímajú.

Wrr, to je brutálne sexy: Vyskúšate nový podprsíčkový trend?

V našej galérii pod článkom nájdete ďalšie fotografie krásnej dcéry Cindy Crawford, ktorá vyzerá naozaj neodolateľne, a to ešte nie je ani plnoletá.

Autor: Simi
Zdroj foto: Profimedia


Dokážete si sex vychutnať naplno?
Otestuj sa

Galéria

Wow, to je ale kočka! Viete, koho dcérou je TÁTO kráska? Wow, to je ale kočka! Viete, koho dcérou je TÁTO kráska? Wow, to je ale kočka! Viete, koho dcérou je TÁTO kráska? +23Wow, to je ale kočka! Viete, koho dcérou je TÁTO kráska?

Neprehliadnite

Čítaj viac