Wow, tak to už je moc: Prečo sa po meste prechádzala takmer nahá?

Wow, tak to už je moc: Prečo sa po meste prechádzala takmer nahá?
Sebavedomie jej očividne nechýba. Krásna modelka Emily Ratajkowski predviedla svoju sexy figúru priamo v uliciach New Yorku, a to rovno pri venčení domáceho miláčika. Jej výnimočnosť si môžete vychutnať aj v našej galérii pod článkom. V žiadnom prípade sa nemusíte poburovať, jej odvaha mala špeciálny dôvod...

Úspešná kráska sa stala totiž novou tvárou módnej značky DKNY, pričom členovia jej tímu sa rozhodli zákazníkov prilákať netradičným videom. Emily sa ráno zobudí, má na sebe len spodnú bielizeň a jej prvé kroky vedú v tomto vystrojení priamo na ulicu, aby vyvenčila svojho zlatého psíka. Všetci sa za ňou obzerajú, ale ona sa tvári, akoby bolo celkom normálne sa prechádzať iba v podprsenke a v nohavičkách.

Aj keď by sa na prvý pohľad mohlo zdať, že ide o jasnú provokáciu, v skutočnosti je za reklamou oveľa hlbšia myšlienka. Základom ženského sebavedomia je sebaláska a pozitívne zmýšľanie o svojom tele. Modelka sa už niekoľkokrát vyjadrila v prospech feminizmu a sexuality s tvrdením, že ženy majú právo byť také aké sú a robiť, čo chcú.

Emme Watson to na prvýkrát nevyšlo: Chúďa, myslela si, že vyzerá úžasne...

V našej galérii pod článkom si môžete vychutnať ďalšie zábery modelky Emily Ratajkowski. Na všetkých vyzerá priam fantasticky!

Autor: Lucia


Umenie báť sa: Vyznáš sa v hororoch?
Otestuj sa

Galéria

Wow, tak to už je moc: Prečo sa po meste prechádzala takmer nahá?Wow, tak to už je moc: Prečo sa po meste prechádzala takmer nahá?Wow, tak to už je moc: Prečo sa po meste prechádzala takmer nahá?+23Wow, tak to už je moc: Prečo sa po meste prechádzala takmer nahá?

Neprehliadnite

Čítaj viac