Wow, Nela Slováková sexy ako nikdy predtým: Ale...to kde sa odfotila? (FOTO VNÚTRI)

Wow, Nela Slováková sexy ako nikdy predtým: Ale...to kde sa odfotila? (FOTO VNÚTRI)
Víťazka súťaže Hotel Paradise, Nela Slováková publikovala na svojom Instagram profile brutálne sexy fotečku, ktorá však má jeden menší nedostatok. Ak sa chcete dozvedieť, že aký, čítajte ďalej. No, predtým si nezabudnite kliknúť aj na našu galériu pod článkom, kde nájdete jej ďalšie zvodné snímky...

Pýtali sme sa astrologičky Valiky: Ako dlho vydrží manželstvo Gáboríka a Surovcovej?

Nevieme sa rozhodnúť, či sa nám páči viac jej postava, prsia alebo plavky. Každopádne, všetko dokopy vytvára dokonalý dojem, ktorému sa len ťažko odoláva. Takto by sme asi chceli na pláži vyzerať všetky, však? Fotka má však predsa len jednu chybičku - pozadie. Všimli ste si tú práčku? Radšej sa mohla spoľahnúť na záhradu či pláž.

Juj, to je riťka: Pozrite, ako dovolenkovala playmate Plačková

Otvorte si aj našu galériu pod článkom, kde nájdete ďalšie fotky Nely Slovákovej, ktorá je neodolateľná a sexy. Čo poviete?

Autor: Simi
Zdroj foto: Instagram.com/nelaslovakova/


Viete hospodáriť s peniazmi?
Otestuj sa

Galéria

Wow, Nela Slováková sexy ako nikdy predtým: Ale...to kde sa odfotila? (FOTO VNÚTRI)Wow, Nela Slováková sexy ako nikdy predtým: Ale...to kde sa odfotila? (FOTO VNÚTRI)Wow, Nela Slováková sexy ako nikdy predtým: Ale...to kde sa odfotila? (FOTO VNÚTRI)+17Wow, Nela Slováková sexy ako nikdy predtým: Ale...to kde sa odfotila? (FOTO VNÚTRI)

Neprehliadnite

Čítaj viac