Vylepšia vám krajšie prsia sex?!

Vylepšia vám krajšie prsia sex?!

Aké sú vaše prsia? Plné, pevné, vzrušujúce? Muži po nich šalejú, alebo ich skrývate nenápadne pod tričkami a objem dopĺňate rafinovanými podprsenkami, ktoré vám podvihnú nielen prsia ale aj sebavedomie? A viete, že toto všetko sa môže poriadne odraziť vo vašej posteli?

Zástupy žien po celom svete míňajú denne milióny korún, dolárov či eur na svoje prsia. Kupujú si kozmetiku, ktorá ich spevní, podprsenky, ktoré ich zväčšia a hltajú zázračné tablety, ktoré im pridajú jednu či dve veľkosti. A samozrejme, ďalšie tisícky odvážnych dám si denne ľahnú na operačné stoly, aby im chirurgovia vypomohli v tom, čo príroda opomenula.

Chcelo by to zmenu?
Tiež ste už niekedy uvažovali nad úpravou poprsia, alebo ste siahli po niektorom z bežnejších prostriedkov? Nehanbite sa, takmer žiadna žena nie je so svojimi prsiami spokojná. Sú primalé, priveľké, nesymetrické, nepáčia sa im bradavky, dvorce, pevnosť... dôvodov na sťažnosti sa nájde vždy dosť.

Bohužiaľ, práve táto nespokojnosť ničí obrovskej časti ženského pokolenia skutočné potešenie zo sexu. Prečo? Muži totiž prsia milujú. Veľmi rozšíreným bludom je však to, že im ide len o veľkosť a heslo „čím väčšie, tým lepšie“ je alfou a omegou pri hľadaní „ideálnej“ partnerky. Ak žijete s takýmito predstavami, tak nečudo, že ste zo svojich pŕs nešťastná!

Veríte, že by nové prsia pomohli?
Sebavedomie je veľmi ošemetná vec. Aj keď si navonok hovoríte, že na takom detaile ako sú „nedokonalé prsia“ nezodpovedajúce vašim ideálnym predstavám o sexi tele nezáleží, a že to nemusí mať nijaký vplyv na váš sexuálny život, nie to v skutočnosti tak. Bohužiaľ, mnohé naše neistoty driemu tak hlboko v našom podvedomí, že o nich často ani netušíme.

Bránia nám uvoľniť sa, správať sa tak, ako by sme chceli, alebo si vychutnať veci, po ktorých túžime, ale nevieme sa odhodlať. Nejedna žena rieši nespokojnosť so svojimi prsiami operáciou. Ak sa vydarí, môže sa partnerovi (a závistlivým zvedavcom) predviesť s vylepšeným dekoltom. Pomôže to však skutočne aj v posteli?

Môže i nemusí. Záleží, kde sa skrýva ten pravý problém. Nové prsia z vás môže spraviť vášnivú divošku, ktorá sa zrazu nevie nabažiť nielen sexu ale aj svojho nového looku. V horšom prípade však prenesiete svoju nespokojnosť na inú partiu tela a budete znova rovnako nešťastná.

Nemáte na operáciu a stále sa trápite? Riešenie je jednoduché. Opýtajte sa partnera, či je on s vašimi prsiami spokojný. Väčšina mužov síce zíza na veľké prsia v televízii či na ulici, v skutočnosti si však pochvaľujú, že majú doma pekné, šikovné prsia tak akurát do ruky. Verte, on je spokojný a ak vám to láskyplne povie, mali by ste jeho slová zobrať vážne a hodiť všetky starosti za hlavu.

Autor: Alfa


Poznačila váš vzťah rutina?
Otestuj sa

Neprehliadnite

Čítaj viac