Nevyzerajte ako unavená mátoha: Módne kúsky, ktoré treba vedieť nosiť!

Nevyzerajte ako unavená mátoha: Módne kúsky, ktoré treba vedieť nosiť!
Presne tak, nemusia to byť len kruhy pod očami či pokožka s nedostatkom sviežosti. Pokojne môžu byť na vine aj nevhodne zvolené doplnky a oblečká, ktoré vám teraz predstavíme. V našej galérii pod článkom si môžete prezrieť celebrity, ktoré to s módou proste nevedia a sú zaradené do rebríčka najhoršie sa obliekajúcich...

Nesprávne doplnky
Aj šperky treba vedieť nosiť, pričom nie vždy platí, že menej je viac. Niekedy je proste nevyhnutné siahnuť, napríklad, po mohutnejšom náhrdelníku, ktorý upriami pozornosť na vašu tvár a efektne ju zvýrazní. Ideálnou voľbou je niečo blýskavé.

Jedlo vs. pokožka: Prekvapí vás, čo jej neprospieva

Zlé okuliare
Ak ich nenosíte každý deň, ľudia si budú myslieť, že ste chorá či po prehýrenej noci. Neplatí to v prípade, že si vyberiete trendový a drahý kúsok, ktorý perfektne doplní váš outfit. Dioptrické okuliare jednoducho neladia s hocičím, čo nájdete v šatníku.

Ovisnutý zadok
Napriek tomu, že ide o super módny trend, k vašej postave sa hodiť nemusí. Niektoré džínsy vám pozadie zdeformujú hrozným spôsobom, a to najmä ak siahnete po príliš voľnom kúsku. Ani Gwyneth Paltrow to nevymyslela - okrem nepekného zadku má ešte aj skrátené nohy.

Voľné oblečenie
Nepochybujeme o tom, že sa v ňom cítite pohodlne, avšak, treba si dávať pozor, aby ste vo zvolenom outfite nevyzerala ako upratovačka. Rovnako by ste mali venovať pozornosť materiálu a neriskovať, že vyzerá lacno.

Nevyvážený vrch so spodkom
Ak sa už predsa len rozhodnete pre niečo voľnejšie či športovejšie, myslite na fakt, že všetko musí mať istú rovnováhu. Takže, keď si oblečiete široký vrch, dbajte na to, aby vám bolo vidno aspoň tenkú nôžku a nevyzerali ste ako medveď.

Umelá či prirodzená: Chlap sa radšej obzrie za...

V našej galérii pod článkom si môžete prehliadnuť celebrity, ktoré sa obliekajú najhoršie zo všetkých. Súhlasíte?

Autor: Lucia
Zdroj foto: Marieclaire.com


Viete hospodáriť s peniazmi?
Otestuj sa

Galéria

Nevyzerajte ako unavená mátoha: Módne kúsky, ktoré treba vedieť nosiť!Nevyzerajte ako unavená mátoha: Módne kúsky, ktoré treba vedieť nosiť!Nevyzerajte ako unavená mátoha: Módne kúsky, ktoré treba vedieť nosiť!+16Nevyzerajte ako unavená mátoha: Módne kúsky, ktoré treba vedieť nosiť!

Neprehliadnite

Čítaj viac