Viete, ktoré znamenie to v posteli proste nevie? Nech robíte čokoľvek...

Viete, ktoré znamenie to v posteli proste nevie? Nech robíte čokoľvek...

Nejde o tom, že by boli vyslovene nemožní alebo nevedeli, čo a ako. Ich základným problémom je, že sú leniví. Nechce sa im skúšať nové pozície, zamýšľať sa nad tým, či bola partnerka spokojná a už vôbec nemajú chuť sa trápiť svojím výkonom. Samozrejme, netýka sa to dní, kedy sa zobudia v dobrej nálade a majú chuť na všetko. Spoznali ste na základe našej charakteristiky, o koho ide?

Časté zlyhanie
Bohužiaľ, je to pravda. Býk vám radšej hneď na začiatku povie, že je v posteli absolútne nemožný. Ale je to len preto, aby sa nemusel snažiť, veď vy už ste na jeho sexuálnu neschopnosť pripravená. Ide o znamenie, ktoré môže mať problém aj so samotnom erekciou. Býci sú si vedomí a rátajú s tým, že môžu zlyhať, a to najmä vtedy, keď im na partnerke príliš záleží a nechcú ju sklamať.

NAJ kamarát podľa horoskopu: Kto vás nikdy nesklame?

Ak poznáte Býka, tak určite viete, že patrí medzi najpracovitejšie znamenia. Chce, aby jeho robota bola vykonaná na sto percent. Práve preto si hľadá partnerku, ktorá ocení jeho schopnosti vo všetkom možnom, len nie v sexe, respektíve, nezáleží jej na tom, či je v posteli dobrý alebo nie.Astro znamenie, ktoré nezvládne každý: Ste ním aj vy?


Aj iné znamenia...
Aby sme však neboli nespravodliví, spomenúť treba aj Baranov a ich sebeckosť, ktorá sa pri sexe prejaví naplno. Aj keď sa budú snažiť o dosiahnutie vašej spokojnosti, bude to len preto, aby mohli byť hrdí sami na seba. Rovnako vás neohúria ani nadmerne emocionálni Raci a Ryby, ktorí sa z vlastného zlyhania možno aj rozplačú. Zabudnúť nemožno ani na praktické Panny, ktoré pristupujú k sexu ako k splneniu jednej z povinností.

Autor: Simi

Trpíte depresiou?
Otestuj sa

Neprehliadnite

Čítaj viac