VIDEO: Naučte sa česať drdol

VIDEO: Naučte sa česať drdol

Ak hľadáte účes, ktorý by bol skvelý na párty, na rodinnú oslavu, rande, ale aj do práce, je to práve drdol. Nepredstavujte si však žiadne staré panie s nevzhľadnou gučou matných vlasov. Drdoly môžu byť mladistvé, sexi a čo je podstatné – dokážete si ho s trochou šikovnosti „vyrobiť“ aj sama!

Ktorý skúsiť?
Nie je drdol ako drdol. Poznáme vysoko vyčesané, elegantné uhladené, dievčenské strapaté, chic česané na stranu, lesklé, ozdobené, retro či futuristické. Aj preto nemôže byť správne učesaný drdol nudným účesom.

Drdol si zamilovali aj hviezdy červených kobercov. Nosia ho na premiéry svojich filmov, je populárny na módnych prehliadkach, ale pokojne si vlasy učešú do drdolu aj vtedy, keď túžia po anonymite. My vám dnes poradíme, ako si drdol učesať za pár minúť.

Sexi na stranu
Vlasy sčešte dozadu, potom na stranu smerom k plecu a spevnite ich za ušami gumičkou do chvosta. Ten začnite pomaly zakrúcať a obmotávať okolo gumky. Priebežne drdol spevňujte sponkami vo farbe vašich vlasov. Ak túžite po glamour looku, do hotového drdola pripnite ligotavú brošňu.

Super uvoľnený
Nechce sa vám „hrať“ s vlasmi a ani nemáte čas? Nechajte ich rozcuchané. Vlasy vyčešte do vysokého chvosta, preložte ho napoly a zafixujte gumičkou. Jednotlivé pramieky povyťahujte, niektoré môžete nechať voľné, iné obmotajte okolo gumičky, prípadne zapleťte do vrkôčikov a tie obmotajte okolo drdolu. Jednoduchý, ale efektný! Super drdol si môžete učesať i podľa priloženého videa.

Autor: Britt


Galéria

VIDEO: Naučte sa česať drdolVIDEO: Naučte sa česať drdolVIDEO: Naučte sa česať drdol+18VIDEO: Naučte sa česať drdol

Neprehliadnite

Čítaj viac