Vianočná premena Milotky: Atraktívna mamička

Vianočná premena Milotky: Atraktívna mamička
Pani Milota z Pezinka sa stala víťazkou našej poslednej minuloročnejPremeny. Nemusela súťažiť, vďaka jej úprimnému mailu, ktorý dojal všetkých vredakcii sme sa rozhodli pozvať ju okamžite. Aj preto, aby trochu ožila,momentálne totiž prežíva ťažkú manželskú krízu, a to s dieťatkom na ceste.

Pekný tvar pier
To bolo prvé, čo si na Milotke všimla kozmetická poradkyňa Dagmar Volková zosalónu XoXo, kde sa celá premena uskutočnila. "Sú pekne vykrojené a natvári rozhodne dominujú," okomentovala. Má však menší problém s pleťou, ato sklon k začervenaniu a rozšíreným cievkam. Nie je však až taký výrazný.Zásada je nepiť teplé nápoje a používať minerálnu vodu v spreji na tvár, keďprejde zo studených priestorov do teplých.

Milotka je prirodzený typ, ktorý má rád prírodné odtiene, vyžaruje z nejpokoj, čo možno súvisí aj s tým, že čaká bábätko. "Rozhodli sme sapodčiarknuť, čo je v nej pekné," hovorí Dagmar, no trošku výraznejšímejkap jej skromnému výrazu nikdy neuškodí. Na oči prišla elegantná fialová farbaa malinové pery. "Je mýtus, že na modré oči treba nanášať iba modré tiene.Málokto vie, že modré oči znesú aj zelené tiene či fialové, a veľmi im topristane. Ani hnedým očiam nesvedčia vždy len hnedé tiene," radí našaporadkyňa.

Atraktívna ryšavka
Vlasy vyžadovali zmenu strihu, rástli bez toho, aby do nich zasahovalakaderníčka. "Farbu sme zvolili tak, aby podčiarkla jej typ, peknúbledohnedú s nadýchom do ryšava," odhaľuje nám premenu vlasová stylistkaDenisa Staruch. Pani Milota mala pred farbením vlasov rešpekt. Počula vraj, žetehotenstvu podobné zmeny neprospievajú. "Pravdou je, že by sa nemalirobiť veľké chemické zásady, ako sú trvalé. Ale keď je dobrá a kvalitná farba,nemá to ako bábätku ublížiť," zaháňajú obavy všetci prítomní v salóne.Čoho by sa tehotné ženy mali skôr vyvarovať sú dermatologické zásahy ako laserya podobne.

Stylistka sa rozhodla Milote vlasy skrátiť, urobiť jej tzv. bop. Síce sahovorí, že sú toho plné ulice, ale tento typ je nový. V salóne sa jej snažiliurobiť účes, ktorý je ľahko upraviteľný a nebude jej zaberať veľa času."Nie je umenie urobiť účes, ktorý vyzerá fantasticky na obrázku a doma stým človek nevie nič urobiť," vtipkuje naša poradkyňa.

Prototyp súčasnej ženy
Milote veľmi pristane tmavofialová farba, ktorá je absolútne "in" apre ňu ako stvorená, preto Dagmar Volková zvolila fialové denné i večernéoblečenie. "Milotka je nižšieho vzrastu, ale zase má veľmi peknú súmernúpostavu a môže si dovoliť predĺžené džínsy. Je dôležité, aby sa v tom cítiladobre, aby tie materiály boli pružné, keďže je tehotná. Mali by obsahovať aspoň2% elastanu a topy obliekať iba z prírodných materiálov. Jednoduchý svetrík sanám zdal byť fádny, tak sme ho oživili nápadným šálom a baretkou, ktorá jejmimoriadne pristane.

Milota je síce nohavicový typ, ale môže nosiť aj sukne,lebo má pekné nohy," radí Dagmar Volková, skúsená poradkyňa aj v oblastimódy. "Tým, že je malá, nesmie mať na sebe nič veľké, inak by sa v tomstratila. Nemala by mať postavu rozsekanú kúskami odevu na niekoľko častí, alepôsobiť jednoliato, aby ju to naťahovalo. Môže si dovoliť aj opätky.

 

Veľmi jej pristanú pokrievky hlavy. Radím jej preto vyberať si baretky, ajšiltovky, rôzne šály, ale nie objemné, stratila by sa v nich. Čo sa týkavzoriek, veľké vzory Milote nedoporučuje. Malý človek musí siahať po menšíchveciach. Ako večerné šaty jej vybrali top, vzadu z bavlny, vpredu s flitrami.Tým, že je elastický a prispôsobí, môže ho naša budúca mamička nosiť hocikedy,počas celého tehotenstva.

Autor: Paťa
Foto: Pavol Urbi

Chcete aj vy nový vzhľad?

Bližšie informácie o poskytovateľoch služieb do Premien nájdete tu:

Navštívte salón XoXo na webe www.xoxo.skalebo priamo v Bratislave na Riazanskej ulici oproti Polusu.

Nájdite svoj vlastný štýl v obchodoch Mexx. Kde nás nájdete? VBratislave (Mexx Family shop Aupark, Mexx Lifestyle woman Polus) a v Trenčíne(Mexx Lifestyle woman).

 


Čo máte spoločné s Lady Gaga?
Otestuj sa

Neprehliadnite

Čítaj viac