Veci, ktoré chcú muži robiť tesne po sexe: Potešíte ho?

Veci, ktoré chcú muži robiť tesne po sexe: Potešíte ho?
Je všeobecné známe, že muži po sexe najradšej zaspia. Síce sa to vysvetľuje aj hormonálnymi zmenami, no častým dôvodom je nuda. Ak muži nemôžu po milovaní robiť to, o čom snívajú, radšej zatvoria oči. Pomôžete tomu vášmu naplniť predstavy o dokonalej dohre?

Dobrá milenka sa prispôsobí
Muži majú v posteli mnoho odlišných chutí v porovnaní so ženami. Rozdielne vnímajú predohru a aj záver by chceli mať iný. Z toho vyplýva jediné. Dobrá milenka nechá partnerovi priestor na vyžitie, inak jej bude pravidelne iba zaspávať. Aj tu platí, ako v iných oblastiach vzťahu, že každú chvíľku ťahá pílku.

Už ich poznáme: Predohry, ktoré nebavia žiadneho chlapa

Chcú obdivovať svoje dielo
Naozaj je veľké percento mužov, ktorí radi zaznamenajú vrcholné okamihy orgazmu na ženskom tele. Myslíme tým ejakuláciu na tvár, telo, na zadok, kdekoľvek. No a následne očakávajú od žien istú reciprocitu. Nechcú, aby ste hneď siahli po papierovom obrúsku. Chcú sa na vás v tomto stave pozerať, hrať sa s vami a ocenia ak aj sama predvediete hru ako z porno filmu.

Priestor pre seba
Po sexe je nutné dať mužovi priestor pre seba. V dostatočnej vzdialenosti. Ich telesná schránka sa má po milovaní tendenciu odtiahnuť od partnerky a cítiť slobodu. Preto sa na neho okamžite nepriviňte, počkajte pár sekúnd. Vhodné je držanie za ruky, príjemné hladkanie a až následne pomalé túlenie.

Vysnívané ticho
Nechcú sa rozprávať. To je jasné. Preto, ak na nich žena spustí prúd reči, okamžite zatvárajú oči a snažia sa navodiť atmosféru, že upadli do hlbokého spánku. Muž chce po sexe tiché rozjímanie, ako budhista po hodinovej modlitbe. Doprajte mu ticho a uvidíte, ako pookreje. Stačí pár minút a opäť bude pripravený do akcie. Rozhodne nezaspí.

Pokračovanie dejstva
Aj muži môžu mať sex viac ráz po sebe, ale je potrebné ho k tomu inšpirovať. Nebojte sa partnera krátko po konci znovu zvádzať. V tomto bode však ešte nechce prejavovať žiadnu aktivitu, ale rád si vychutná ženskú snahu.

Má ho príliš veľkého? Pred sexom by ste mali niečo vedieť

Aktivita
Po sexe platí to, čo v živote. Ak chcete dostať do tela energiu, stavte na aktivitu. Muži buď zaspia, alebo vystrelia z postele plný sily. Vtedy chcú, aby ste sa k nim pridali. Išli si zabehať, zahrať videohru, vyjsť na prechádzku, skrátka, pokračovať v bláznení s vami aj v nesexuálnej rovine. Ležať, túliť sa a rozprávať nie je chlapská šálka kávy.

Autor: Marcos


Poznačila váš vzťah rutina?
Otestuj sa

Neprehliadnite

Čítaj viac