Vajazzling alebo ako byť krajšia „tam dolu“

Vajazzling alebo ako byť krajšia „tam dolu“
Túžba po kráse je pre ženy prirodzená. A aby sme doviedli našu krásu do dokonalosti, nemali by sme zabúdať ani na krásu intímnych partií. No a práve o krášlení ženských intímnych miest je takzvaný vajazzling.

Vajazzling
Vajazzling je v podstate aplikovanie trblietok či rôznych šperkov do oblasti ženského prirodzenia. Svoje nahladko oholené intímne miesta môžete mať vyzdobené trblietavými kryštálmi od Swarovskeho alebo inými žiarivými kamienkami.

Prečo je taký obľúbený?
U nás zatiaľ tento trend veľmi rozšírený nie je, no v zahraničí si ženy nechávajú svoje prirodzenie zdobiť bežne. Výhodou vajazzlingu je, že zdobenie prakticky vôbec nebolí. Ozdôbky sa aplikujú pomocou špeciálneho lepidla. Trblietky sa dajú uložiť do rôznych tvarov, teda možno si nechať v rozkroku bezbolestne „vytetovať" hoci iniciály svojho drahého, kvet či iné motívy.

Bohatšie ženy si môžu nechať svoje lono ozdobiť i pravými drahokamami. Veď keď na to máme, prečo si nedopriať trochu luxusu aj tam dolu? Jednou zo známych celebrít, ktorá obľubuje tento spôsob krášlenia intímnych miest, je Jennifer Love Hewitt, ktoré o svojich ozdôbkach prehovorila aj v televízii.

Nie je na dlho
No vajazzling na rozdiel od tetovania alebo piercingu nevydrží dlho. Je to teda ozdôbka len na pár dní. Keď chĺpky začnú vyrastať, kryštáliky či iné „dekoračné predmety" sa odlepia.

Pri vajazzlingu sa ženám odporúča radšej depilácia voskom než klasické holenie, nakoľko pri depilácii voskom vydrží pokožka dlhšie hladká a teda je tu aj o niečo dlhšia trvácnosť intímneho ozdobenia. Každopádne treba rátať s tým, že vajazzling vydrží niekoľko dní, maximálne možno týždeň.

Kde sa nechať skrášliť?
U nás zatiaľ asi nenájdeme profesionálne salóny, kde by vám vaše intímne miestečká skrášlili. V zahraničí však pribúdajú takéto salóny veľkou rýchlosťou, pretože ženy jednoducho chcú byť krásne aj pod nohavičkami. Ak by ste si chceli urobiť ozdobu sama, dajú sa kúpiť aj sady na domáci vajazzling. Tieto sady kúpite prostredníctvom internetu (zatiaľ spravidla len zo zahraničných stránok).

Čo hovoríte na vajazzling? Nechali by ste sa skrášliť takýmto spôsobom alebo si myslíte, že je to prehnané?

Autor: Mária


Vezme si vás?
Otestuj sa

Neprehliadnite

Čítaj viac