Už tomu prestaňte veriť! Chlapi naozaj nechcú milé ženy

Už tomu prestaňte veriť! Chlapi naozaj nechcú milé ženy
Ak ešte stále žijete v presvedčení, že muži prahnú po milých ženách a že to je všetko, čo po nich chcú, mali by ste sa rýchlo zobudiť. Keď budete súhlasiť so všetkým, čo váš chlap povie a splníte mu každé želanie, stratíte jeho rešpekt v plnej miere. Bohužiaľ, je to tak. Žiadny chlap v skutočnosti nemá rád ženy bez názoru...

Čo znamená „byť milá"?
Pod týmto slovíčkom sa skrýva žena, ktorá je slušná, sladká a na všetko bez rozdielu pritaká. Jednoducho jej vo vzťahu záleží najmä na tom, aby bol chlap šťastný, uspokojený, a zároveň sa vyhýba všetkému, čo by mohlo zraniť jeho city. Tým sa však ani náhodou nesnažíme povedať, že by ste mala byť drzá. Stačí, ak si predstavíte situáciu, že sa s ním na prvom rande vyspíte, lebo mu chcete urobiť radosť. Myslíte si, že vám bude vďačný? Ani náhodou. Bez ohľadu na to, aké boli vaše úmysly je dosť pravdepodobné, že sa na vás vykašle.

Máte malé prsia? Zistili sme, prečo mužov tak veľmi vzrušujúA keď odmietnete...

Nazve vás frigidnou, nemodernou a namyslenou. A pokiaľ ste v partnerstve, tak sa bude tváriť, že to rešpektuje, ale za chrbtom vás podvedie s inými. Z toho vyplýva, že by ste mali zabudnúť na to, čo muži chcú a čo cítia, berte ohľad najmä na seba, vy ste dôležitá. Ich správanie si nepripúšťajte, snažte sa, aby išlo mimo vás. Pokiaľ dokážete byť sama sebou, žiť svoj vlastný život a neprispôsobovať svoje rozhodnutia jeho požiadavkám, získate ho ľahšie. Chlap potrebuje stále loviť to, čo mu uniká.

Dámy, nepremrhajte príležitosť: Chvíle, keď chlap považuje ženu za najkrajšiu

Zostávajú s nimi
Stále viac chlapov zostáva so ženami, ktoré im nevaria, ponižujú ich, odmietajú sa podieľať na platení účtov a správajú sa k nim odporne. Sťažujú sa, kde môžu, ale neopustia ich. A viete prečo? Lebo neustále majú pred sebou výzvu - dostať ženu do stavu, aby im bola úplne odovzdaná. Možno sa to nikdy nestane, ale oni sa o to budú snažiť neustále. Základné pravidlo znie „nebehajte za chlapmi a nikdy im nedajte pocítiť, že vás dostali". Úspech zaručený!

Autor: Simi
Zdroj foto: Shutterstock


Aká ste milenka?
Otestuj sa

Neprehliadnite

Čítaj viac