Na OTO-vi všetkých prekvapil: Z niekdajšieho sexsymbolu je starý chlap

Na OTO-vi všetkých prekvapil: Z niekdajšieho sexsymbolu je starý chlap
Na odovzdávaní OTO 2017 sa objavil aj známy herec Tomáš Maštalír, z ktorého slovenské diváčky šaleli najmä v období, keď začal hviezdiť v seriáli Ordinácia v ružovej záhrade. Hviezdili mu aj viacerí iní fešáci, ktorých si môžete prezrieť v našej galérii pod článkom. Uznávame, že vtedy to bol naozaj veľký fešák, ale dnes...


Určite s nami budete súhlasiť, keď povieme, že bez vlasov nie je ani zďaleka taký fešák ako pred pár rokmi. Pribúdajúce roky sú evidentné najmä na hercovej tvári, pričom mu ubrali aj na niekdajšej príťažlivosti. Akonáhle sa mu však zahľadíte do očí, kolená sa vám možno ešte trochu podlomia.

Aj zo zvodného úsmevu tam ešte niečo zostalo. Tomáš Maštalír sa na slávnostné odovzdávanie cien OTO aj elegantne ohákol, takže mnohé dámy mu bezpochyby odpustili, že už nepatrí k najmladším očarujúcim krásavcom slovenskej scény. A čo vy, dali by ste si povedať?

Slovenská kráska omladla: Bez chlapa jej to sekne viac!

Nezabudnite si otvoriť aj našu galériu pod článkom, kde nájdete ďalšie mužské outfity, v ktorých sa slovenskí fešáci predviedli na odovzdávaní cien OTO.

Autor: Lucia


Otestujte si svoje erotické IQ
Otestuj sa

Galéria

Na OTO-vi všetkých prekvapil: Z niekdajšieho sexsymbolu je starý chlap Na OTO-vi všetkých prekvapil: Z niekdajšieho sexsymbolu je starý chlap Na OTO-vi všetkých prekvapil: Z niekdajšieho sexsymbolu je starý chlap +17Na OTO-vi všetkých prekvapil: Z niekdajšieho sexsymbolu je starý chlap

Neprehliadnite

Čítaj viac