Ups, známej herečke akosi rastie zadoček: Hádajte, komu patrí!

Ups, známej herečke akosi rastie zadoček: Hádajte, komu patrí!
Slávna herečka Eva Longoria si užívala príjemné chvíle priamo na havajskej pláži a ani trochu jej nevadilo, že si fotografi vychutnávajú pohľad na jej rastúcu riťku. V našej galérii pod článkom si môžete pozrieť ďalšie zábery na známu krásku, ktorá očividne nerieši, že má aj slušný nábeh na celulitídu. Takto zamilovane si vymieňala pusinky so svojím manželom Jose Bastonom, ktorému sa jej oblejšie krivky očividne páčia.

Nepochybne Evu v priebehu teplého dňa niekoľkokrát pohladkal po sexy pozadí. Herečka má síce už 42 rokov, no stále sa teší dobrej postavičke. Určite by však nemala zanedbávať návštevy fitness centra, aby sa príliš nezaoblila.

To je ale zadoček: Verili by ste, že táto kráska má 52 rokov?

V našej galérii pod článkom si môžete prezrieť, ako si užívala slnečné dni so svojou rodinou a ako predvádzala telesné dokonalosti i nedokonalosti.

Autor: Simi


Ste príťažlivá pre mužov?
Otestuj sa

Galéria

Ups, známej herečke akosi rastie zadoček: Hádajte, komu patrí! Ups, známej herečke akosi rastie zadoček: Hádajte, komu patrí! Ups, známej herečke akosi rastie zadoček: Hádajte, komu patrí! +13Ups, známej herečke akosi rastie zadoček: Hádajte, komu patrí!

Neprehliadnite

Čítaj viac