Úplne na rovinu: Na veľkosti penisu záleží!

Úplne na rovinu: Na veľkosti penisu záleží!
Áno, muži sa radi upokojujú a chlácholia tým, že aj s malým gašparkom sa dá robiť veľké divadlo. Síce to dobre znie, skutočnosť je tak trochu iná. Ženy, ktoré odskúšali viacero veľkostí sa zhodujú na tom, že nie je jedno, akého ho má veľkého. Práve naopak, či sa to niekomu páči alebo nie, záleží na tom, a to v zmysle, že...

1. Muži o tom príliš rozmýšľajú
Ženy síce premýšľajú o veľkosti penisu v súvislosti so svojím objektom záujmu, ale určite nie takým spôsobom a v takej intenzite ako muži. Okrem porovnávania s inými chlapmi sa vyskytli už aj prípady, kedy sa rozhodli brať tabletky, aby svoj „nástroj" zväčšili. Asi si neuvedomujú, že komplexy, ktoré v tejto súvislosti majú, znižujú v posteli ich sebavedomie, čo sa môže prejaviť aj na samotnom výkone.

10 znamení, že ste hrozná v posteli (a bojí sa vám to povedať)

2. Nechápu, že slovíčko „priemerný" sa ich týka
Priemerná dĺžka penisu je 12 až 15 centimetrov, pričom množstvo mužov si neuvedomuje, že väčšina z nich patrí do tejto kategórie. Zbytočne sa trápia nad niečím, čo ani nemusí byť úplná pravda. Možno to z ich penisom ani nie je taká katastrofa a majú ho iba o niečo menší či väčší ako ostatní muži. Je len veľmi málo pánov, ktorých veľkosť sa výrazne odlišuje od priemeru.

3. Zlá perspektíva
Je to zvláštne, ale mnohí páni si obzerajú svoje penisy priamo na záchode. No a perspektíva, z ktorej hľadia na toho druhého nemusí byť práve ideálna. Optická ilúzia môže porobiť riadnu šarapatu s mužským sebavedomím, keď sa im „ten penis vedľa" zdá byť výrazne väčší.

4. Ženský názor ich nezaujíma
Ženy zvyknú o veľkosti penisu rozprávať najmä vtedy, ak je nezvyčajne veľký. Ak je chlap pekný, má super auto a ešte aj veľkého „vtáka", určite to spomenú svojim kamarátkam. A platí to aj naopak - ak ho máte nezvyčajné malého, jednoznačne si to všimne. Viaceré štúdie však dokazujú, že veľký penis nie je to, na základe čoho ženy hodnotia to, či je chlap sexy alebo nie.

Nudíte sa v spálni? 5 sex polôh, ktoré to zmenia

5. Dôležité je to, čo máte v hlave
Nemáme na mysli rozum, ale spôsob, akým o sebe zmýšľate. To najdôležitejšie sa odohráva v mozgu a vaše myšlienky dokážu neuveriteľným spôsobom ovplyvniť aj váš výkon. Takže, ak si chlap nie je istý tým, čo má medzi nohami, môžete čakať, že sa to jednoznačne odrazí aj na jeho posteľovom výkone a celkovej atraktivite.

Autor: Simi
Zdroj foto: Shutterstock


Máte lesbické sklony?
Otestuj sa

Neprehliadnite

Čítaj viac