Uf, zverejnila fotky detí a čakala ju studená sprcha: Čo zase verejnosť tak pobúrilo?

Uf, zverejnila fotky detí a čakala ju studená sprcha: Čo zase verejnosť tak pobúrilo?
Herečka Megan Fox zverejnila na Instagram profile fotografie svojich troch synov, ktorých má s ex-manželom Brianom Austinom Greenom, no to asi nemala robiť. Komentujúci jej nič nedarovali a krásku skritizovali hneď za niekoľko v podstate zanedbateľných detailov. V našej galérii pod článkom si môžete prezrieť výber toho naj z jej profilu...

To sa naozaj dá? Celebrity, ktoré vydržali v manželstve len pár mesiacov

Komentujúcim sa nezdalo najmä to, že jej synovia majú dlhé vlasy a jeden má na sebe dievčenské tričko z filmu Ľadové kráľovstvo. Herečka podľa nich neberie ohľad na ich pohlavie a dovolí im nosiť, čo sa im zachce, aj napriek tomu, že vyzerajú ako dievčatá. Iným sa Meganin prístup páčil a chválili ju za to, že svojim deťom dovolí vyjadriť vlastnú osobnosť.

Pamätáte si tancujúceho talianskeho milionára? Neuveríte, ako vyzeral kedysi

Mnohí, ktorí sa zúčastnili diskusie poukázali na skutočnosť, že vôbec nezáleží na tom, či má dieťa krátke alebo dlhé vlasy. Zastávali názor, že sa nejedná o narušenú identitu či neistotu vo vlastnom pohlaví. Jeden z diskutujúcich si nedával servítku pred ústa a napísal: „Megan, nerobíš nič zle. Nepočúvaj ich. Dovolíš svojim chlapcom, aby boli tým, čím chcú byť. Neviem, čo sa u vás deje, ale vaši chlapci sa zdajú byť šťastní, že môžu byť sami sebou a nie sú tlačení do nejakých archaických pohlavných rolí. Deti vidia hračky ako hračky. Je im jedno, či sú pre dievčatá alebo pre chlapcov. To len ich obmedzení rodičia im vymývajú mozgy a nútia ich, aby si mysleli, že niektoré hračky sú určené len pre dievčatá a niektoré len pre chlapcov."

Deti, ktoré nikdy neuvidíte: TIETO celebrity ich pred verejnosťou skrývajú

Otvorte si aj našu galériu pod článkom, kde nájdete ďalšie zábery herečky Megan Fox z jej Instagramu. Chlapci majú krásnu maminku, však?

Autor: Simi
Zdroj foto: Gettyimages, Instagram.com/the_native_tiger/


Viete zdravo chudnúť?
Otestuj sa

Galéria

Uf, zverejnila fotky detí a čakala ju studená sprcha: Čo zase verejnosť tak pobúrilo? Uf, zverejnila fotky detí a čakala ju studená sprcha: Čo zase verejnosť tak pobúrilo? Uf, zverejnila fotky detí a čakala ju studená sprcha: Čo zase verejnosť tak pobúrilo? +19Uf, zverejnila fotky detí a čakala ju studená sprcha: Čo zase verejnosť tak pobúrilo?

Neprehliadnite

Čítaj viac