Uf, to do čoho sa zase naviekla? Už je síce vo forme, ale... (FOTO VNÚTRI)

Uf, to do čoho sa zase naviekla? Už je síce vo forme, ale... (FOTO VNÚTRI)
Speváčka Britney Spears koncertovala v Las Vegas a v rôznorodých kostýmoch predviedla svoju nanovo vypracovanú postavičku. Zdá sa, že 35-tich rokoch je v najlepšej životnej forme, ale myslíme si, že aj tak mohla lepšie zvážiť, čo si na seba oblečie. V našej galérii si môžete lepšie prezrieť viacero jej koncertných kostýmov, pričom nie všetky boli práve najlepšou voľbou...

Tak TOTO už je trochu moc: Kedysi krásna speváčka váhu očividne nerieši

Tak tento outfit speváčke príliš nevyšiel. Napriek krajšej postavičke sa doňho musela poriadne narvať, čo je evidentné, keď sa pozrieme na príliš vypasovanú strednú časť kostýmu. A keď si sadla, pohľad tiež nebol práve najvábivejší, o čom sa môžete presvedčiť v našej galérii pod článkom. V každom prípade, tešíme sa, že Britney Spears je už na tom lepšie ako pred rokmi.

Nechutné! Baby, TAKTO sa plavky nenosia

Otvorte si aj našu galériu pod článkom, kde nájdete ďalšie fotografie speváčky Britney Spears, ktorá by mohla lepšie zvažovať výber kostýmov.

Autor: Simi
Zdroj foto: Profimedia


Viete zdravo chudnúť?
Otestuj sa

Galéria

Uf, to do čoho sa zase naviekla? Už je síce vo forme, ale... (FOTO VNÚTRI)Uf, to do čoho sa zase naviekla? Už je síce vo forme, ale... (FOTO VNÚTRI)Uf, to do čoho sa zase naviekla? Už je síce vo forme, ale... (FOTO VNÚTRI)+17Uf, to do čoho sa zase naviekla? Už je síce vo forme, ale... (FOTO VNÚTRI)

Neprehliadnite

Čítaj viac