Uf, Dakota Johnson bez mejkapu: Krásnu Anu by ste hľadali len ťažko... (FOTO VNÚTRI)

Uf, Dakota Johnson bez mejkapu: Krásnu Anu by ste hľadali len ťažko... (FOTO VNÚTRI)
Mejkap má v niektorých prípadoch svoje opodstatnenie, a to najmä čo sa týka slávnych osobností. Udivuje nás, keď celebritné krásky dobrovoľne uverejňujú na sociálnych sieťach svoje fotografie bez akéhokoľvek líčenia. V našej galérii nájdete viac takýchto odvážnych dám, no najprv sa pozrite na herečku Dakotu Johnson. Je to naozaj ona?

Nielen, že je absolútne neupravená, ale ani jej výraz nepôsobí príliš nadšene. Tak sa nám zdá, že Dakota sa zobudila a priamo z postele vyrazila do práce. Nepochybujeme o tom, že ju vizážistky dajú do parády a ona bude znova vyzerať okúzľujúco, tak ako Ana v 50 odtieňov temnoty.

Dakota Johnson sa kúpala na Miami: Až taká sexy nám nepripadá...

Otvorte si aj našu galériu pod článkom s ďalšími celebritami, ktoré sa odfotili bez mejkapu a hodili tieto zábery na sociálne siete. Čo vy na to?

Autor: Lucia


Akou veľkou fanúšičkou Twilightu ste?
Otestuj sa

Galéria

Uf, Dakota Johnson bez mejkapu: Krásnu Anu by ste hľadali len ťažko... (FOTO VNÚTRI)Uf, Dakota Johnson bez mejkapu: Krásnu Anu by ste hľadali len ťažko... (FOTO VNÚTRI)Uf, Dakota Johnson bez mejkapu: Krásnu Anu by ste hľadali len ťažko... (FOTO VNÚTRI)+27Uf, Dakota Johnson bez mejkapu: Krásnu Anu by ste hľadali len ťažko... (FOTO VNÚTRI)

Neprehliadnite

Čítaj viac