TOTO už nie je realita: Slávna speváčka má znova postavu bohyne (FOTO VNÚTRI)

TOTO už nie je realita: Slávna speváčka má znova postavu bohyne (FOTO VNÚTRI)
Speváčka Britney Spears začínala so skvelou postavou, ktorú jej mohla závidieť nejedna kočka. No, pod vplyvom bujarého životného štýlu a dvoch tehotenstiev sa z nej stala bacuľka a sexy štíhle krivky boli preč. Britney však zobrala situáciu do vlastných rúk a dnes je z nej znova zvodná kráska. V našej galérii pod článkom si môžete prezrieť fotografie, na ktorých si užíva príjemné chvíle pri mori...

Pozerajte na tento sexy zadoček, ktorý stál 35-ročnú speváčku nemálo driny. To však nie je všetko. Do posilňovne chodí pravidelne, zmenila životný štýl a už sa nemusí ani trochu obávať, že by ju niekto kritizoval. Vyzerá skvele a my veríme, že jej tento rozumný prístup k vlastnému telu i zdraviu vydrží, čo najdlhšie.

Kedysi kráska a dnes... Pozrit, čo so sebou urobila!

V našej galérii pod článkom nájdete ďalšie fotografie Britney Spears a jej zvodného sexy telíčka. Čo na ňu poviete?

Autor: Simi


Valentínsky test: Ako veľmi ste zamilovaná?
Otestuj sa

Galéria

TOTO už nie je realita: Slávna speváčka má znova postavu bohyne (FOTO VNÚTRI)TOTO už nie je realita: Slávna speváčka má znova postavu bohyne (FOTO VNÚTRI)TOTO už nie je realita: Slávna speváčka má znova postavu bohyne (FOTO VNÚTRI)+17TOTO už nie je realita: Slávna speváčka má znova postavu bohyne (FOTO VNÚTRI)

Neprehliadnite

Čítaj viac