TOP 10: Najpredávanejšie celebritné parfumy

TOP 10: Najpredávanejšie celebritné parfumy
Máte úspech, ste obľúbený a ľudia vás žerú? Tak v tom prípade musíte mať svoj parfum. Samozrejme, neapelujeme konkrétne na vás, ale na známe hviezdy. Tie sa do vlastných vôní doslova ženú a aby nič nenechali na náhodu, dokonca asistujú pri ich výrobe.

Príkladom je Jennifer Aniston, ktorá sa pred uvedením vlastného parfumu pýšila tým, že bude odrazom nej samej. Výsledkom je vôňa s názvom Lolavie (čo v preklade znamená smiech života), ktorá má byť odrazom Jenniferinho života v Kalifornii. Herečka si pri mixovaní prísad zvolila za hlavnú zložku jazmín a zvyšok nechala na profíkov. Spolu s citrusmi, ružou, fialkou a voňavými drievkami ide o veľmi prirodzenú vôňu.

Voňavý šoubiznis
Okrem obľúbenej krásky sa do sveta parfumov zapísali aj ďalšie herečky či herci. Vlastnú vôňu ponúkajú napríklad aj Sarah Jessica Parker, Eva Longoria, Jennifer Lopez či Pamela Anderson, z mužov vyberáme Antonia Banderasa. Jeho portfólio vôní je pomerne široké a okrem pánskych parfumov v ňom nájdete aj tie určené pre ženy.

Mať vlastný parfum, to je snom aj mnohých speváckych hviezd, pričom tie šťastnejšie už túto životnú kolonku majú odfajknutú. Od minulého roka môžete voňať ako Rihanna alebo Katy Perry, aktuálne sa na trhu propaguje produkt a lá Lady Gaga. Jej parfum Lady Gaga FAME je - presne ako ona sama - dosť odlišný, a to inovatívnou technológiou. Ide o čierny parfum, ktorý je pri vznášaní sa vzduchom neviditeľný a stavia na troch hlavných akordoch - temnote, zmyselnosti a svetle.

Rebríček hovorí za všetko
Menovať hviezdy, ktoré majú svoj vlastný parfum, by mohlo byť dosť zdĺhavé, preto sa pozrime na konkrétne čísla. Portál Escentual.com ponúkol prehľad najpredávanejších celebritných vôní a ten má aj jasnú víťazku. Je ňou Jennifer Lopez, ktorá vďaka vôňam zarobila viac ako vďaka svojej hudbe a medzi najpopulárnejší parfum s jej podpisom patrí Glow.

Druhé miesto medzi voňavými celebritami získala Sarah Jessica Parker, tretia je Madonna. Štvrtou najúspešnejšou je v tomto rebríčku Britney Spears, prvä päťku uzatvára Avril Lavigne. Do desiatky najlepšie sa predávajúcich celebritných parfumov sa dostali aj Christina Aguilera, Kim Kardashian a Katy Perry, ktoré sú ďalšími celebritami v tomto zaujímavom priemysle.

Ak chcete poznať ďalšie hviezdy, ktoré svetu ponúkajú vlastnú predstavu o perfektnej vôni, neprehliadnite našu galériu.

Autor: Agi


Viete, ktoré hviezdy si "pričuchli" k base?
Otestuj sa

Galéria

TOP 10: Najpredávanejšie celebritné parfumyTOP 10: Najpredávanejšie celebritné parfumyTOP 10: Najpredávanejšie celebritné parfumy+32TOP 10: Najpredávanejšie celebritné parfumy

Neprehliadnite

Čítaj viac