To snáď nie je možné: Verili by ste, že len nedávno porodila dvojičky?

To snáď nie je možné: Verili by ste, že len nedávno porodila dvojičky?
Vrátiť postavu po pôrode do stavu, v akom bola predtým, nie je vôbec jednoduché. Teda, aspoň si to myslím. No, pri pohľade na niektoré celebritné krásky nevychádzame z údivu. Ako je možné, že to dokážu tak rýchlo? V našej galérii si môžete prezrieť fotografie speváčky Beyoncé, jej novorodeniatka, a hlavne super postavičku, ktorou sa vystatuje...

Zdá sa, že to neodhadla: Ktorej slávnej kráske vypadli prsíčka?

V strede júna došlo k očakávanému pôrodu speváčky Beyoncé a rapera Jay Z-ho. Slávny párik dlho tajil mená svojich dvojičiek, ale napokon ich zverejnili - Rumi Carter a Sir Carter. Nič však nenechali na náhodu a mená svojich potomkov ochránili tak, že z nich spravili vlastnú obchodnú značku. Tak ako pri prvom dieťati, dcérke Blue Ivy, vďaka ktorej aj vznikla obľúbená značka Ivy Park.

Jej, takého chlapa chceme: Pozrite, ako ju ľúbi...

V našej galérii pod článkom nájdete ďalšie fotografie Beyoncé z Instagramu. Prezrite si jej podarenú rodinku.

Autor: Simi
Zdroj foto: Profimedia


Akou veľkou fanúšičkou Twilightu ste?
Otestuj sa

Galéria

To snáď nie je možné: Verili by ste, že len nedávno porodila dvojičky? To snáď nie je možné: Verili by ste, že len nedávno porodila dvojičky? To snáď nie je možné: Verili by ste, že len nedávno porodila dvojičky? +19To snáď nie je možné: Verili by ste, že len nedávno porodila dvojičky?

Neprehliadnite

Čítaj viac