Tipy pre (ešte) lepšiu masturbáciu

Tipy pre (ešte) lepšiu masturbáciu

Nepotrebujete chlapa, nepotrebujete predohru a dokonca ani šialenú romantiku. Na to, aby ste si dlhé zimné večery krátili horúcim čajom a orgazmom, stačia len šikovné ruky a pár našich pravidiel, ako si užívať rozkoš svojpomocne.

Single romantika
Mnoho žien sa pri dosahovaní orgazmu zameria len na bradavky, klitoris a vagínu. To, aby sa hladkali po stehnách, rukách, zavreli oči a uvoľnili svaly, nechali sa rozmaznať, škrabkali sa nechtami po pokožke až im prejde telom 220 voltov, mnohým pripadá smiešne. Ale nikto vás nevidí a skúste to. Dotýkať sa vlastného tela spraví divy. Keď začnete so samomaznaním, uvidíte, ako vlhko zrazu budete mať v nohavičkách. Aj príjemná hudba dotvorí, že z takejto masturbácie zažijete omnoho plnší pocit vyvrcholenia.

Erotické kúpanie
Tento spôsob vymysleli Američanky a je dokonca pohodlnejší ako milovanie s mužom. Sadnite si do suchej vane a uistite sa, že máte vodu tak akurát a jej prúd pri napúšťaní bude dopadať priamo na váš klitoris. Takýto spôsob stimulácie je pre mnohé ženy absolútne novým zážitkom a kým napustíte vaňu, prvý orgazmus je za vami.

Sprcha
V kúpeľni to ide jedna báseň, veď po kúpeli sa hodí sprcha. Nájdite si tú správnu intenzitu trysky a namierte na klitoris, ten sa do pár minút postará, že z tejto masáže sa budete rozlievať blahom. Ak máte rada aj experimenty, skúste striedanie teplej a chladnejšej vody. Niektoré ženy tejto forme nevedia prísť na chuť, iné si ju vychutnávajú aj viac ráz po sebe.

Sendvič
Stredný prst nemáte len pre vulgárnych šoférov a posúvanie kolieska na myši. Mení sa na rozkošníka v momente, keď si ukazovákom a prstenníkom roztiahnete, alebo naopak stlačíte pysky ohanbia a prostredníkom budete dráždiť klitoris presne tým pohybom, ktorý tak dobre poznáte zo surfovania po internete. Čo sa človek v práci, naučí pri sexe akoby našiel. Skúste a oddnes nebudete krútiť kolieskom nikdy radšej, keď si predstavíte, čo to spraví, ak si to zopakujete aj večer v posteli.

Vibrátor z mrazničky
Orgazmus a chlad majú k sebe blízo, hoci vás vzrušenie viac rozpaľuje. Malá predpríprava je úžasná. Keď sa klitorisu a vlhkej vagíny budete dotýkať chladným vibrátorom smerom od konečníka cez klitoris až mimo tela, verte či nie, zažijete mrazivo silné vyvrcholenie.

Masturbujte v práci
Jednu bonusovku sme si nemohli nechať pre seba. Ak máte ten luxus samostatnej kancelárie, alebo si osadenstvo odskočilo kamsi na kávičku, siahnite si do nohavičiek. Uvidíte aký výbuch spôsobí adrenalín a pracovné prostredie dokopy. Prípadne už ráno napochodujte do miestnosti s venušinimi guľôčkami v pošve. To už je ale celkom iná kapitola rozkoše pri pohľade na sexi kolegu...

Autor: Marcos


Ste tajomná? Alebo otvorená ako dlaň?
Otestuj sa

Neprehliadnite

Čítaj viac