TEST: Od zničených vlasov k žiarivej hrive. Za 60 minút!

TEST: Od zničených vlasov k žiarivej hrive. Za 60 minút!

Patríte k ženám, čo dennodenne bojujú s nepoddajnými vlasmi, zničenými končekmi a ťažkým rozčesávaním? Nemáte čas piplať ich po každom umytí vlasovými maskami, či celonočnými kúrami?

Vybrali sme sa do bratislavského kaderníctva Pierot Exclusive, aby sme na vlastnej koži (teda skôr na tom, čo z nej vyrastá) vyskúšali prevratnú novinku Steam Pod. Zákazníčkam sľubuje okamžitú výživu a regeneráciu oslabeného vlasu plus styling v jednom, to všetko s efektom, čo vydrží až tri umytia. Naplnil Steam Pod naše očakávania?

Čo to je?
Systém Steam Pod od L´Oréal Professionnel spája hĺbkovú starostlivosť s dokonalým stylingom. Vlasy nielen „oživuje“, ale aj pekne tvaruje, takže po jednej aplikácii máte na niekoľko dní postarané o ich kratšiu dennú údržbu.

Podstatou (doslova) horúcej vychytávky v slovenských kaderníctvach je spojenie pary, ktorú produkuje prístroj, pripomínajúci žehličku na vlasy a Pro Keratin technológie, ktorú obsahujú špeciálne produkty na vlasy. Tieto produkty sa aplikujú do vlasov a následne je použitý prístroj. Para šetrným spôsobom vlasové vlákno otvorí a vpravuje doň kokteil výživných látok. Po vyživení je vlas uzatvorený a zregenerovaný.

Výsledkom sú krásne lesklé a zdravé vlasy, ktoré pôsobia upravene. S kaderníčkou sa navyše môžete dohodnúť, či chcete vlasy zvlniť, alebo naopak uhladiť. Služby sa nemusia báť ani ženy s jemnými vlasmi.

Dojmy redakcie Wanda.sk:

Pred naparovaním:
Do kaderníctva prichádzam s malou dušičkou. Čerstvo po dovolenke som si plne vedomá, že o svoje vlasy som sa posledný mesiac „starala“ macošsky – denne sa kúpali v mori, potom niekoľko hodín sušili na prudkom slnku a na sklonku dňa dostali ako bolestné akurát pár kvapiek šampónu na zmytie slanej vody. Ak by na nejakej hlave mohol vyniknúť proklamovaný účinok Steam Podu, potom práve na tej mojej.

Počas naparovania
Kaderníčka mi vysvetlila každý svoj krok a podrobne opísala, ako funguje prístroj, ktorý zatiaľ možno nájsť len v jedinom slovenskom salóne. Aplikovaniu Steam Podu predchádza umytie vlasov, ošetrenie špeciálnymi produktmi a ich presušenie. Nasleduje samotné „naparovanie“, ktoré trvá najdlhšie, a potom už len záverečný styling. Na službu si treba vyhradiť približne hodinku, postupuje sa totiž dôkladne a vlasy sa naparujú po malých pramienkoch.

Po naparovaní
Vlasy boli na prvý pohľad upravenejšie a na dotyk jemnejšie. Príjemné prekvapenie nasledovalo už po prvom domácom umytí. Podľa inštrukcií kaderníčky som vynechala kondicionér a počkala si, čo ma bude čakať po vyschnutí. Rozdiel bolo badať pri manipulácii s vlasmi pri česaní – boli evidentne pružnejšie a oveľa ľahšie sa upravovali. Niekoľko ľudí z okolia sa ma opýtalo, či mám nový účes.

Pokiaľ tak ako väčšina pracujúcich žien vedome či nevedome zanedbávate starostlivosť o svoju korunu krásy, a teda hľadáte riešenia, čo šetria čas, Steam Pod môžem len odporúčať. Zabijete príslovečné dve muchy jednou ranou – vlasy budú zvnútra zdravšie a zvonka žiarivejšie. To znie dobre, nie?

Autor: Monika

SÚŤAŽ O PROCEDÚRU STEAM POD:
Chcete vyskúšať procedúru Steam Pod na vlastnej koži? V spolupráci s bratislavským salónom Pierot vám túto možnosť ponúkame. Zapojte sa do našej súťaže a možno práve vy budete jednou z troch šťastných čitateliek Wanda.sk, ktoré svojim vlasom doprajú to najlepšie. Súťaž nájdete na TOMTO mieste.

Red


Umenie báť sa: Vyznáš sa v hororoch?
Otestuj sa

Galéria

TEST: Od zničených vlasov k žiarivej hrive. Za 60 minút! TEST: Od zničených vlasov k žiarivej hrive. Za 60 minút! TEST: Od zničených vlasov k žiarivej hrive. Za 60 minút! +17TEST: Od zničených vlasov k žiarivej hrive. Za 60 minút!

Neprehliadnite

Čítaj viac