Tantrický sex: orgazmus zaručený!

Tantrický sex: orgazmus zaručený!

Už ste skúsili tantrický sex? Ak nie, tak pre vás máme pripravený úplne nový svet rozkoše. Ak áno, iste už viete, že tantrické milovanie je skutočným umením lásky, ktoré siaha ďaleko za svet telesnej rozkoše. Poďte ho s nami okúsiť!

Tantra pre nás ostáva neustále akýmsi záhadným umením lásky, ktoré sa v našich spálňach objavuje len sporadicky. A pritom nemusíte byť žiadnym fanatickým vyznávačom východných filozofií či kultúr, aby ste si mohli užívať múdrosť a benefity tohto starobylého učenia.

Tantra je slovo, ktoré v zasvätenejších dvojiciach vzbudzuje skutočnú bázeň a otvára nové dimenzie telesnej lásky. Nejde len o sex a vybúrenie pudov, ako sa mnohí domnievajú. Tento aspekt telesnej lásky je príliš nízky, opomínajúci vznešenosť emócií, ktoré je možné v súvislosti so sexom pociťovať.

Tajomné zákutia tela
Zmeňte vďaka tantre svoj pohľad na pohlavné orgány. Ešte stále sa mnohým z nás ťažko hovorí nahlas o svojich či partnerových pohlavných orgánoch a ich funkciách. Neustále sme prenasledovaní akousi predstavou špinavosti, či nemravnosti týchto orgánov, a pritom práve tantrické učenia im pripisujú vznešenosť, dokonca ich nazývajú orgánmi rozkoše nesúcimi v sebe božskosť.

Ešte stále o svojich telách a sexualite nevieme dosť. Možno náš škola či rodina informovala dostatočne v otázkach rozmnožovania a plodenia potomkov, avšak o tom, ako objavovať svoje orgány rozkoše (a nehanbiť sa za to) a ako pracovať so svojou sexuálnou energiou, sa mlčí.

Poučenie v knihách
Postupov ako s partnerom objavovať nové techniky a polohy je niekoľko. Môžete i nemusíte postupovať podľa niektorej z príručiek, ktorých je na trhu hneď viacero. Dôležité je dodržiavanie istých pravidiel, tajomstvá lásky sa nedajú odhaľovať len tak. Spolu s partnerom musíte otvoriť svoju myseľ a dopriať si dostatok relaxácie a pokoja. Príjemná atmosféra je základom objavovania, ktoré vás čaká, nezabudnite si pustiť napríklad relaxačnú hudbu, nepite však alkohol.

Skôr než sa dostanete k samotným technikám, ktorých výber je na vašom uvážení, mali by ste myslieť na dôkladné uvoľnenie a precítenie svojho tela. Sú to hlavné predpoklady pre objavovanie nových oblastí. Tantrické techniky nie sú len o sexe, rovnako dôležité je napríklad aj hladenie partnerovho tela, či masáž a pohľad do očí.

Mlčať zakázané
Úspech stojí na komunikácii. Sex a milovanie nie sú témou, pri ktorej by sa oplatilo mlčať, bez úprimného rozhovoru sa len ťažkou budete navzájom približovať, a nebudete sa môcť dostatočne vcítiť do pocitov partnera.

Chceli by ste vyskúšať niektorú z tantrických techník, avšak váš partner o „takých nezmysloch“ nechce ani počuť? Nevzdávajte sa, vyskúšajte niektorú z masážnych techník, ktoré si určite vychutná. Je to jednoduchý spôsob ako mu ukázať názorne, že pred ničím novým netreba robiť unáhlené súdy.

Skúste to aj sama
Aby ste sa mohli stať skutočne dobrou milenkou, musíte najprv poznať dokonalo svoje telo. Pamätajte, vaše telo vás má vždy čím prekvapiť! Ak partner zatiaľ o nové milovanie záujem neprejavil, obohacujte zatiaľ svoje sexuálne obzory sama. Vyplatí sa to!

Autor: Alfa


Ste vo vzťahu kontrolórkou?
Otestuj sa

Neprehliadnite

Čítaj viac