Tanec: vaša vášnivá predohra (VIDEO)

Tanec: vaša vášnivá predohra (VIDEO)

Chcete dať partnerovi najavo, že po ňom nepredstaviteľne túžite? Nemusíte povedať ani slovo, len pred ním pomaly, rytmicky zavlníte bokmi a predvediete tanečné kroky, akým žiaden chlap neodolá! V tanci je niečo magické, erotické a zvodné. Urobte z neho zmyselnú predohru k milovaniu.

Prečo muža tak láka sledovať vás pri tanci? Je to jednoduché. Rytmus hudby zasiahne jeho zmysly a pohyby vášho tela v ňom vyvolajú sexuálnu túžbu. Pri tanci sa vám rozvibruje sexepíl a ak ho navyše spojíte s pomalým striptízom, môžete sa staviť, že kým spočiniete v jeho náručí, nestihne ani dohrať pieseň. Aké druhy tancov vám osladia sex?

Rumba
Najromantickejší spomedzi latinskoamerických tancov neprišiel k prívlastku „tanec milencov“ náhodou! Pokiaľ ste ho ešte nikdy netancovali, nemusíte sa báť, naozaj nejde o nič náročné. Keď sa naučíte počúvať hudbu, základný krok si osvojíte rýchlo. Skúste sa ho naučiť napríklad z nášho videa k článku. Pri najbližšej príležitosti stačí predviesť výsledok vašich nových tanečných zručností nedočkavému partnerovi.

Tango
Nemáte chuť na pomalé a nežné zvádzanie rumbou? Zakomponujte do predohry niekoľko pohybov z argentínskeho tanga. Vášeň a dynamika z neho iskria na všetko strany a presne taká bude aj atmosféra následného milovania. Vyzývavá a dráždivo provokujúca. Keď chcete byť v posteli za divošku, tento tanec bude vašim bičom.

Brušný tanec
Už ste ho niekedy vyskúšali? Orientálny tanečný klenot okreše vašu postavu k dokonalosti, to však zďaleka nie je jediný jeho prínosov. Pupok je jednou z tradičných erotogénnych zón, takže keď pri tanci odhalíte bruško a zavlníte rukami, partnera krásne navnadíte. Nezabudnite na pomôcku, transparentnú šatku, ktorou v príhodnej chvíli oviniete svojho milenca.

Pomalý slaďák
Zapojte do zvádzania aj vášho partnera, tanec tak bude oveľa vzrušujúcejší. Keď sa dívate jeden druhému do očí, telo sa trie o telo a vaše pohyby splývajú v spoločnom rytme, už podľa opisu vám musí byť jasné, čo takýto tanec evokuje.

Vyzvite k nemu partnera po večeri, vyberte si „osobnú“ pesničku, ktorá má pre vás oboch sentimentálny význam a ak aj takú nemáte, zvoľte niečo príjemne pomalé. To, čo ostane nedopovedané tancom, môžete potom dokončiť v posteli. Hudbu však vypínať nemusíte.

Autor: Monique


Neprehliadnite

Čítaj viac