Baby, nerozchádzajte sa ako úbožiačky: 5 spôsobov, ktoré sa "nenosia"

Baby, nerozchádzajte sa ako úbožiačky: 5 spôsobov, ktoré sa "nenosia"
Väčšinou to cítime už dlho vopred. Keď sa vo vzťahu blíži koniec, každý z nás má dostatočne vyvinutú intuíciu na to, aby vycítil, že asi s tým nič nenarobíme. V každom prípade však vždy existuje spôsob, ako sa rozísť na úrovni. Ak aj vy rozmýšľate nad rozchodom a chcete to vykonať bez zbytočných sĺz, povieme vám, čomu sa vyhnúť...

1. Ako duch
Bez varovania a bez toho, aby ste dali partnerovi možnosť sa brániť by ste rozchádzať nemali. Nech je za vaším odlúčením čokoľvek, len tak sa vypariť je riešením pre len ľudí, ktorí sa nevedia normálne správať. Zažili ste spolu aj pekné chvíle, takže aspoň na konci si váš vzťah zaslúži úctu.

Zvyky, ktoré zničia každý vzťah: Zbavte sa ich!

2. Sebaobviňovanie
V každom vzťahu sú dvaja ľudia, nie iba jeden. A práve preto by ste si nemali myslieť, že je všetko len vaša vina a k rozchodu došlo kvôli vám. Nie je to tak. Pozrite sa na situáciu reálne a triezvo, aby ste dokázali vidieť vlastné chyby, napríklad aj to, čo ste partnerovi nezmyselne tolerovali. Pokiaľ ste schopná sa poučiť, v ďalšom vzťahu sa tomu úspešne vyhnete.

3. Obviňovanie a ohováranie partnera
Keď vás niekto pozná oboch a vy začnete rozprávať o tom, ako je všetko len partnerova vina, asi vám uverí len veľmi ťažko. A hlavne sa tak oberiete o príležitosť, vidieť triezvo vlastné chyby a nedostatky. Obviňovanie druhého človeka na vás upriami zlé svetlo, lebo každý si povie, že rovnako by ste sa zachovala aj k nemu.

4. Fantazírovanie
Nedomýšľajte si a nehádžte na partnera špinu kvôli niečomu, čo nikdy neurobil. Vzťah, v ktorom chýba dôvera, asi nebude mať dlhé trvanie. Tak to radšej vzdajte, pozrite sa na situáciu reálne a posuňte sa ďalej.

Spoľahnite sa: 6 jasných znamení, že vás nikdy nepodvedie

5. Sledovanie
Neschopnosť ukončiť vzťah a neustále hľadanie chýb na tom druhom vedie len k väčšej bolesti a utrpeniu. A keď sa rozídete, neskúšajte zisťovať, ako sa ten druhý cíti, alebo či si našiel niekoho iného. Rozišli ste sa a teraz si slobodne choďte každý svojou cestou.

Autor: Simi


Máte sklony k promiskuite?
Otestuj sa

Neprehliadnite

Čítaj viac