Tak TOTO už prehnala: Pozrite, čo známa modelka zavesila na Instagram (FOTO VNÚTRI)

Tak TOTO už prehnala: Pozrite, čo známa modelka zavesila na Instagram (FOTO VNÚTRI)
O modelke Amber Rose je veľmi dobre známe, že má k nahote kladný vzťah a bez hanby veľmi rada ukazuje rôzne časti svojho tela. Naposledy však publikovala fotografiu, ktorá vyvolala pobúrenie nielen na jej Instagram profile. V našej galérii pod článkom si môžete prehliadnuť, aké odvážne snímky neváhala zverejniť, no najskôr si nezabudnite pozrieť na aktuálne foto...

Takto neolejovaná a bez šiat sa vystavila verejnosti. Dokonca sa predtým neobťažovala ani oholiť, musíme však uznať, že mierne zarastený rozkrok vyzerá sexy. Amber je známa svojimi výraznými krivkami i zadočkom, aký by chcela mať nejedna kráska. Do módy sa totiž stále viac dostávajú ženy s oblejšími postavami, ktorým nechýba ani sebavedomie.

Hádajte, ktorej kráske klesajú prsíčka k zemi: Má len 21 rokov!

Otvorte si aj našu galériu pod článkom, kde nájdete viacero odvážnych záberov Amber Rose, ktoré nenechajú chladné najmä mužskú časť publika.

Autor: Lucia
Zdroj foto: Profimedia


Veľký test zdravia - Potrebuje vaše telo detox?
Otestuj sa

Galéria

Tak TOTO už prehnala: Pozrite, čo známa modelka zavesila na Instagram (FOTO VNÚTRI)Tak TOTO už prehnala: Pozrite, čo známa modelka zavesila na Instagram (FOTO VNÚTRI)Tak TOTO už prehnala: Pozrite, čo známa modelka zavesila na Instagram (FOTO VNÚTRI)+26Tak TOTO už prehnala: Pozrite, čo známa modelka zavesila na Instagram (FOTO VNÚTRI)

Neprehliadnite

Čítaj viac