Tajomstvo úspešného pettingu

Tajomstvo úspešného pettingu
Môžete si povedať, že sa zveríte do mužských rúk. Lenže v tom prípade parter vo vás objaví drevo omnoho skôr, ako skončíte v spoločnej posteli. Petting je prvou etapou milostného života a pošmyknúť sa už na prvom schode, nie je atraktívna vizitka. A hoci sa zlepšovaniu v sexe venuje dosť priestoru, petting akoby neexistoval. Pritom je niekedy lepší ako samotná súlož, len treba jeho čaro objaviť.

Dotyky a neha
Vo všeobecnosti sa za petting považuje láskanie, bozkávanie, hladkanie, vo svojej „drsnejšej" forme prechádza aj k dráždeniu poprsia či pohlavia, v širšom ponímaní sa podeň zmestí všetko okrem priameho milovania. Pri pettingu ide predovšetkým o nehu. O jemné vzrušujúce dotyky a na mieste sú aj hranice, po ktoré sa chcete podvoliť a kde je zakázaná zóna.

Petting by mal byť zároveň istou predprípravou na milovanie. Počas neho si obaja partneri nastavia úroveň intimity aj porozumenia. Skúsia, aké hryzenie je príjemné, čo bolí, čo šteklí a ako vyzerá príjemné mravčenie. Úspešný petting je ten, z ktorého sa o partnerovi naučíte viac ako iba to, že má rád dráždenie na pohlaví. Ak si z pettingu odnesiete vždy kúsok poznania, robíte ho dobre. Už viete, prečo sa ho neoplatí škrtať? Následné milovanie bude bohatšie o obojstranné porozumenie.

Nielen pre tínedžerov
Často sa petting chápe ako sexuálna barlička pre tínedžerov, ktorí sú už plní chute, ale ešte sa necítia (najmä ženy) na súloženie v praxi. Po prvom milovaní sa petting odkladá ako učebnice zo strednej školy a to je škoda. Je skvelou nielen predohrou, ale aj erotickou hrou na dlhej ceste vlakom, na miestach, kde sex neprichádza do úvahy, no trochu sexuality osvieži večer aj ducha. Navyše kto povedal, že dobrý petting sa nemôže skončiť milovaním?

S vyvrcholením opatrne
Petting si nezakladá na vyvrcholení a nie je podstatné, či k nemu obaja alebo jeden z partnerov dospeje. Lenže tu je opäť situácia vo vašich rukách a mnoho mužov vám nakoniec poďakuje, keď pred vyvrcholením obmedzíte svoju aktivitu. Pri tejto sexuálnej hre muži skrátka neradi vyvrcholia. Drvivá väčšina z nich sa v tomto prípade cítila po ejakulácii nesvoja. Petting je ale vhodná forma rozkoše aj pre partnerov v čase vašej menštruácie a v tom prípade si môžete dovoliť aj viac, ako zájsť s partnerom len pred bránu rozkoše.

Čas na petting
Nikam sa netreba ponáhľať. Optimum pettingu je pol hodina až niečo vyše hodiny. Po tomto čase túlenia začína aj bez vyvrcholenia mierne opadávať sexuálna túžba a nie je také tragické oddeliť sa od seba. Nechajte sa rozmaznávať, hladkať, dotýkať. Objavíte množstvo pocitov a telesných slastí, ktoré patria k telesnej láske. To, že hovoríme pravdu sa samozrejme lepšie overuje v praxi ako z textu...

Autor: Marcos


Viete, ktoré hviezdy si "pričuchli" k base?
Otestuj sa

Neprehliadnite

Čítaj viac