Súperku Plačkovej zmenili plastiky na nepoznanie: Až tak veľmi sa na ňu chce podobať?

Súperku Plačkovej zmenili plastiky na nepoznanie: Až tak veľmi sa na ňu chce podobať?
Víťazka reality šou Hotel Paradise v Dominikánskej republike, Nela Slováková si výhru náležite užíva a doslova sa topí v peniazoch, s ktorými jej vypomáha aj jej priateľ Martin. Ten s peniazmi nemá problém, pričom zaručene prispel aj na opakované plastiky svojej krásky. Pozrite sa na jej premenu aj v našej galérii pod článkom...

Vykašlali sa na starých chlapov: Slávne krásky, ktoré si ulovili mladých zajačikov

Nela má za sebou úpravu nosu a zväčšenie pier injekciami. Samozrejme, že výhru investovala aj do svojich pŕs, ktorých veľkosť je tak trochu výraznejšia ako voľakedy. Zlé jazyky v minulosti hovorili aj o tom, ako sa Nela Slováková „opičí" po Zuzana Plačkovej, ktorá taktiež zahviezdila v Hoteli Paradise a zapracovala na zmene imidžu. Mladá 27-ročná blondínka sa na seba už takmer vôbec nepodobá a sme si istí, že stále nie je všetkým zmenám koniec.

Playmate Plačková predviedla TOP letný účes: Nabrali by ste odvahu?

Otvorte si aj našu galériu pod článkom, kde nájdete ďalšie fotografie Nely Slovákovej z minulosti i súčasnosti. To je ale zmena, čo poviete?

Autor: Simi
Zdroj foto: Instagram.com/nelaslovakova/


Veľký test zdravia - Potrebuje vaše telo detox?
Otestuj sa

Galéria

Súperku Plačkovej zmenili plastiky na nepoznanie: Až tak veľmi sa na ňu chce podobať?Súperku Plačkovej zmenili plastiky na nepoznanie: Až tak veľmi sa na ňu chce podobať?Súperku Plačkovej zmenili plastiky na nepoznanie: Až tak veľmi sa na ňu chce podobať?+21Súperku Plačkovej zmenili plastiky na nepoznanie: Až tak veľmi sa na ňu chce podobať?

Neprehliadnite

Čítaj viac