Super postava niečo stojí: Neuveríte, čoho sa musela vzdať Jennifer Aniston

Super postava niečo stojí: Neuveríte, čoho sa musela vzdať Jennifer Aniston
Nie je pravda, že hollywoodská superstar je známa iba svojimi perfektnými vlasmi. Oveľa väčšie uznanie si zaslúži jej zdravý životný štýl. A že mu podriaďuje pomerne veľa, sa môžete dočítať v našom článku. V našej galérii pod článkom nájdete najsexy fotografie Jennifer Aniston, ktoré ste ešte určite nevideli.

Žiaden hlad, žiadna diéta
Má disciplínu v stravovaní, čo však určite neuznáva sú rôzne druhy zaručených diét. Tiež nikdy nepočíta kalórie. Podľa nej sa šialené stravovacie trendy v prvom rade odzrkadlia na tvári, a to si Jennifer nemôže dovoliť. Preto uznáva predovšetkým rovnováhu. V stravovaní, v cvičení, ako aj v celom svojom živote. Lebo tvár prezradí viac ako by ste si priali. Taktiež nikdy nehladujte a dbá na to, aby vždy dodržala minimálne tri jedlá denne. Podľa nej je ideálne, ak jedálniček obsahuje päť menších jedál za deň. Treba však dodržať podmienku, že sú zdravé a výživné. Môžete nad nimi porozmýšľať už deň vopred. A ešte je tu jedna veľmi dôležitá skutočnosť, ktoré ovplyvňuje kvalitu stravovania. Vždy, ale skutočne za každých okolností treba jesť v pokoji, pomaly a jedlo si patrične vychutnať.

Netradičná kombinácia: Dopomôžte si spánkom k lepšiemu cvičeniu

 


Výlučne zdravé maškrty

Samozrejme, aj ona má niekedy chuť zamaškrtiť si. A aby nemusela odolávať všakovakým kalorickým katastrofám, má v chladničke vždy zdravé, ľahké dobroty. Sú nimi artičoky, ktoré veľmi obľubuje a obzvlášť chutné sú pre ňu poriadne vychladené. Čo miluje, je namáčať si ich do horčice, obyčajnej dijonskej. Výbornú službu jej v tomto smere urobí tiež stopkový zeler alebo šalátová uhorka. Práve tieto potraviny sú pre ňu vhodnou a jedinou prístupnou alternatívou , ako si zdravo zamaškrtiť.

Aktívna športovkyňa
Jennifer Aniston sa radí medzi všestranné športovkyne, ktoré nepohrdnú žiadnym štýlom cvičenia. Ona sama toho vyskúšala ozaj veľa. Športuje so železnou pravidelnosťou a vojenskou disciplínou. Vie makať a popri tom si dokáže tréning naplno užívať. Zaujímavé je jej vyjadrenie, že ak by si mala vybrať iba jeden jediný druh cvičenia, ktorý by mohla prevádzať, bolo by to cvičenie „The Class", čo predstavuje určitý druh joga bootcampu. Jennifer nepozná výhovorky typu „nemám na cvičenie čas", „nestíham trénovať" a podobné nezmysly. Ak je v časovej tiesni, použije výborný recept v podobe efektívneho 10 - minútového tréningu. Jeho názov je „The Burn" a pozostáva z minúty behu, minúty šprintu, minúty chôdze a opäť minúty behu, minúty šprintu, minúty chôdze, až pokiaľ neubehne 10 - minútový interval. Nič iné účinnejšie nenakopne metabolizmus ako práve tento krátky intenzívny tréning. Najlepšie, ak si na pohyb nájdete čas každý deň. Budete nielen lepšie vyzerať, ale zaručene sa aj neporovnateľne príjemnejšie cítiť po psychickej i fyzickej stránke.

FOTO FITNESS: Zbavte sa prevísajúceho bruška raz a navždy

Nezabudnite si pozrieť brutálne sexy fotografie Jennifer Aniston, pričom mnohé z nich ste ešte nemali šancu vidieť.

Autor: Lexy


Aký ste typ?
Otestuj sa

Galéria

Super postava niečo stojí: Neuveríte, čoho sa musela vzdať Jennifer AnistonSuper postava niečo stojí: Neuveríte, čoho sa musela vzdať Jennifer AnistonSuper postava niečo stojí: Neuveríte, čoho sa musela vzdať Jennifer Aniston+13Super postava niečo stojí: Neuveríte, čoho sa musela vzdať Jennifer Aniston

Neprehliadnite

Čítaj viac