Super letné šaty

Super letné šaty

Leto bez šiat? To by azda ani nebolo leto! Nie je nič ženskejšie, pohodlnejšie a príťažlivejšie, než letné šaty, ktoré dokonalo zvýrazňujú prednosti vašej postavy a vy jednoducho viete, že v nich vyzeráte super! V čom teda zažiariť?

Všetky farby dúhy?
Milujete farebné šaty? Tie sa k letu dokonalo hodia. Sú výrazné a bez problémov prilákajú obdivné pohľady. Ak teda nie ste žiadna zakríknutá myška, vyberajte si žiarivé farby leta – oranžovú, žltú, ohnivo červenú či sýtu fialovú.

Chuť na klasiku?
Existuje azda len jedna farebná kombinácia, ktorá nikdy nevyjde z módy! A tou je čierno-biela klasika. Tieto dve farby si môže obliecť prakticky každá žena, je len na nej, či zvolí prevahu zoštíhľujúcej čiernej, alebo nevinnej a sviežo vyzerajúcej bielej.

Menšie vzory sú in. Ak máte dokonalú postavu, môžete si dovoliť i tie o niečo väčšie. Nebojte sa vzorovaných materiálov a šiat, zladiť ich s doplnkami nebude až taký problém. Vždy si len vyberte dominantnú farbu, v ktorej sa zladíte, alebo voľte doplnky a šperky v neutrálnych farbách.

Tá správna dĺžka
Toto leto sú rozhodujúce kolená. Podľa svojho veku a sebavedomia si potom vyberajte dĺžku tesne nad alebo tesne pod kolená. Nezabúdajte, že ani tie najkrajšie šaty vám nepomôžu, ak nebude ich dĺžka pasovať k typu vašej postavy. Nižšie ženy by mali voliť o niečo kratšie modely, ktoré im opticky predĺžia postavu, vysoké a dlhonohé naopak budú vyzerať zvodne aj v dlhších modeloch.

Zahoreli ste láskou?
Ak objavíte skutočne pohodlné a pekné letné šaty, môže sa vám pokojne prihodiť, že si ich zamilujete tak veľmi, že vo vašom šatníku vydržia mnoho rokov. Je to úplne prirodzené, každá žena má niekoľko svojich naj kúskov. Veľkou výhodou šiat, a to hlavne tých dobre strihaných, je to, že s trochou šikovnosti možno po dvoch či troch sezónach šaty prerobiť na originálnu sukňu.

Autor: Alfa


Ako vás vidí okolie?
Otestuj sa

Galéria

Super letné šatySuper letné šatySuper letné šaty+8Super letné šaty

Neprehliadnite

Čítaj viac