Šortky tohto leta: Vysoké a krátke

Šortky tohto leta: Vysoké a krátke
Žiadne dlhé džínsy v aktuálnom počasí nemajú šancu. Zo skrine vyberáme kratšie, voľnejšie a vzdušnejšie modely, ktoré sa v lete nosia oveľa príjemnejšie. Sukne sú ženskou istotou, no takisto je to aj so šortkami. Ak ste ich fanúšikom, skúste to s aktuálnymi modelmi - vysokými a krátkymi.

Do výšky
Vysoký pás sa v ženskej móde znovu usadil už pred niekoľkými letnými sezónami a stále neomrzel. Po minulé sezóny sa však vysoké šortky opierali o eleganciu, teraz sa viac držia retro looku. Šortky s pásom akoby vystrihnutého z 90-tych rokov hrajú prím a výborne vyzerajú najmä na džínsových modeloch. Na brušku nie sú také obtiahnuté ako klasické vysoké šortky napríklad s dvojradom gombíkov, a tak do nich skryjete aj nejaké to zabudnuté zimné kilečko.

Eleganciu však neobchádzame a dopriať si ju môžete s voľnejšími modelmi, samozrejme, s vysokým pásom. S pukmi alebo bez nich vyzerajú tieto šortky výborne k tričku, topu i blúzke a vy sa môžete vybrať na príležitosť menej či viac oficiálnu. Lodičky na nohy, kabelku do ruky a váš letný look nemá chybu.

Stehná von
K aktuálnym šortkám s vysokým pásom patrí aj skrátená dĺžka, ktorá z nich robí sexi kúsok. Ukážete nohy, no nemusíte sa báť, že tie vaše nie sú práve ukážkové. Kombinácia vyššieho posadenia pásu a kratšej dĺžky hrá v optický prospech nôh a krásne ich predlžuje. Ak navyše zvolíte opätky, máte vyhraté.

Najžiadanejšie šortky tohto leta siahajú maximálne do polovice stehien, tie odvážnejšie dámy môžu ukázať aj viac. V našej galérii pod článkom nájdete modely elegantné, športové i celkom sexi, v ktorých obtiahnete svoju príťažlivú postavu. Výber je naozaj bohatý a minimálne jedny trendy šortky by nemali chýbať ani vám.

Autor: Marge


Ako vás vidí okolie?
Otestuj sa

Galéria

Šortky tohto leta: Vysoké a krátkeŠortky tohto leta: Vysoké a krátkeŠortky tohto leta: Vysoké a krátke+25Šortky tohto leta: Vysoké a krátke

Neprehliadnite

Čítaj viac