Slávny herec si užíval v bazéne: Zachcelo sa mu „mladého mäska“

Slávny herec si užíval v bazéne: Zachcelo sa mu „mladého mäska“
Slávny herec Antonio Banderas nezaháľa a napriek infarktu, ktorý prekonal v januári tohto roka si naplno užíva príjemné chvíle so svojou o 19 rokov mladšou partnerkou v bazéne na Ischii. Nechýbali ani dotyky či sladké pusinky, ktorými si dokazovali, že vášeň v ich vzťahu určite nechýba. V našej galérii pod článkom nájdete ďalšie fotografie zaľúbeného párika - pristane im to, však?

Pýtali sme sa astrologičky Valiky: Vydrží manželstvo Surovcovej a Gáboríka?

Herec má za sebou už dve manželstvá, jedno s Anou Lezou a druhé s Melanie Griffith, po rozchode s ktorou dlho nevydržal. Krásna Nicole Kimpel sa ho drží už druhý rok a nezdá sa, že by im to spolu neklapalo. Vyšší vek, ani Antoniove ovisnuté telo jej očividne vôbec neprekáža. Tak, hádam im to spolu vydrží, čo najdlhšie.

Tak TOTO nemali skúšať: Herec si podal novinárov za obvinenie z nevery

Nezabudnite si otvoriť aj našu galériu pod článkom, kde nájdete ďalšie fotky tohto párika, ktorý nevie odolať prejavom vzájomnej náklonnosti ani na verejnosti.

Autor: Simi
Zdroj foto: Profimedia


Ktorou zúfalou manželkou ste?
Otestuj sa

Galéria

Slávny herec si užíval v bazéne: Zachcelo sa mu „mladého mäska“Slávny herec si užíval v bazéne: Zachcelo sa mu „mladého mäska“Slávny herec si užíval v bazéne: Zachcelo sa mu „mladého mäska“+17Slávny herec si užíval v bazéne: Zachcelo sa mu „mladého mäska“

Neprehliadnite

Čítaj viac