Slávnu herečku podprsenka netrápi: Do ulíc chodí s navretými bradavkami

Slávnu herečku podprsenka netrápi: Do ulíc chodí s navretými bradavkami
Už ani na obed s bratom nemôže ísť bez toho, aby si ju nevšimli zvedavé paparazzi fotoaparáty. Herečka Kate Hudson vyrazila z domu len tak v tenkom tielku a bez podprsenky. Pozrite sa na celú udalosť z blízka v našej galérii pod článkom. Nedá sa povedať, že by jej to nesvedčalo aj v takomto ležérnom outfite...

Už aj k nám sa blížia teplé dni, takže herečkiným letným look-om sa za pár týždňov možno budete môcť inšpirovať aj vy. Krásna Kate si počas prechádzky ulicami Los Angeles očividne predstavovala, že je na horúcej pláži, teda, aspoň o tom svedčí jej oblečenie. A možno tam mala po obede aj namierené. Veď, kto by si nechcel oddýchnuť pri mori?

Podľa bledej herečkinej pokožky usudzujeme, že ostré slniečko ešte nevykuklo ani na opačnom konci sveta. Nevieme ako vás, ale my sme sa pri pohľade na krátke tielko a voľné letné nohavice už začali nalaďovať na horúce mesiace. Už máte nakúpené nejaké top kúsky?

Chlapov striedajú ako ponožky: TOP kokety medzi slávnymi kráskami

V našej galérii pod článkom si môžete vychutnať celú situáciu úplne z blízka a prezrieť si aj dokonalú postavu Kate Hudson. Podľa nás je super sexy!

Autor: Simi


Viete hospodáriť s peniazmi?
Otestuj sa

Galéria

Slávnu herečku podprsenka netrápi: Do ulíc chodí s navretými bradavkamiSlávnu herečku podprsenka netrápi: Do ulíc chodí s navretými bradavkamiSlávnu herečku podprsenka netrápi: Do ulíc chodí s navretými bradavkami+12Slávnu herečku podprsenka netrápi: Do ulíc chodí s navretými bradavkami

Neprehliadnite

Čítaj viac