Sklameme vás: Pre TIETO dôvody nie je monogamia prirodzená

Sklameme vás: Pre TIETO dôvody nie je monogamia prirodzená
Už sa nad tými asi zamýšľali viacerí z vás. Neprirodzenosť toho, že máme celý život len jedného partnera sa dostáva na povrch stále častejšie, a možno patrí aj k dôvodom mnohých vzťahových nevier. My však poznáme tri hlavné dôvody, ktoré danú teóriu podporujú - súhlasíte?

Chlapi, TOTO chcú ženy v posteli: Ale hanbia sa o tom hovoriť...

1. Muži a ženy stratia časom záujem o sex
Veda dokázala, že ženy jednoducho nie sú stvorené na dlhodobé vzťahy. Začínajú vášnivou láskou, ktorá sa časom zmení na súcitnú a priateľskú. Tým pádom vyprchá zo vzťahu akákoľvek príťažlivosť a sexuálne nabudenie u oboch partnerov doslova trpí v dôsledku čoho môže dochádzať medzi partnermi k viacerým konfliktom.

Naozaj kvôli TEJTO žene opustil Jennifer? Veď, vyzerá úplne ako ona!

2. Monogamia zabíja najlepšie sexuálne roky ženy
Muži majú najlepší sex vo svojich 20tich rokoch, zatiaľ čo ženy ho najlepšie prežívajú v 30tke a 40tke. Napriek tomu však výskumy dokázali, že väčšina žien neprežíva v danom období tak kvalitný sex ako by mala a sťažuje sa skôr na jeho nedostatok.

Juj, to je ale riťka: Pozrite, ako štýlovo dovolenkovala playmate Plačková

3. Prirodzene chceme podvádzať
Podľa výskumov je monogamných iba 3-5% cicavcov, čo záleží najmä od hormónov a receptorov, ktoré mozog vysiela a ktoré sa líšia od človeka k človeku. Takže, ak vás partner podvádza, pravdepodobne nie je stvorený na monogamný život, ale nebojte, zaručene vás stále miluje.

Autor: Simi
Zdroj foto: Shutterstock


Aká je vaša sex biografia?
Otestuj sa

Neprehliadnite

Čítaj viac