Šialené obočie 90tych rokov: Odpadnete, ako by s ním vyzerali dnešné celebrity

Šialené obočie 90tych rokov: Odpadnete, ako by s ním vyzerali dnešné celebrity
Pamätáte sa na tú čudnú tenkú čiarku namiesto obočia, ktorá bola v móde v priebehu 90tych rokov? Ani nás neprekvapuje, že už dávno nie je v kurze, stačí sa pozrieť, ako smiešne a neprirodzene tento štýl vyzeral. V našej galérii pod článkom sa môžete presvedčiť, či by svedčal alebo nesvedčal niektorým slávnym kráskam, aj z dnešného šoubiznisu.

Pravdou je, že upravená tenká linka má niečo do seba a pôsobí upravenejšie ako strapaté obočie v podaní modelky Gigi Hadid. V súčasnosti je však v kurze prirodzenosť vo všetkých možných podobách, či už je reč o bezmejkapovej vizáži alebo len ľahko upravenom obočí. Pamätajte dámy, že obočie je veľmi podstatnou súčasťou tváre, keďže ním dokážeme zmeniť výraz, a teda ja celkové pôsobenie na okolie.

Poznáme ju: Časť tela, ktorá najľahšie odhalí váš vek?

V našej galérii pod článkom nájdete fotografie, na ktorých sa môžete presvedčiť, či by štýl obočia 90tych rokov svedčal aj niektorým dnešným celebritkám. Vrátili by ste sa k nemu?

Autor: Lucia


Viete zdravo chudnúť?
Otestuj sa

Galéria

Šialené obočie 90tych rokov: Odpadnete, ako by s ním vyzerali dnešné celebrityŠialené obočie 90tych rokov: Odpadnete, ako by s ním vyzerali dnešné celebrityŠialené obočie 90tych rokov: Odpadnete, ako by s ním vyzerali dnešné celebrity+17Šialené obočie 90tych rokov: Odpadnete, ako by s ním vyzerali dnešné celebrity

Neprehliadnite

Čítaj viac