Sexy mamička Barbora Balúchová: Pozrite, ako na Instagrame ukazuje synčeka!

Sexy mamička Barbora Balúchová: Pozrite, ako na Instagrame ukazuje synčeka!
Asi ste si aj vy všimli, že slovenský šoubiznis ovládla v plnej paráde. Barbora Balúchová si svoje súkromie nenecháva pre seba, ale veselo ho ukazuje verejnosti a na Instagrame uverejňuje fotky synčeka Alexa ako na bežiacom páse. V našej galérii si ich môžete prezrieť všetky...

Zatiaľ sme nemali šancu vidieť, ako Alex vyzerá, keďže fotografie boli zahalené rúškom tajomstva. Na každej totiž bolo vidno len niečo, no nikdy nie všetko. Dnes už však vieme, aké nádherné dieťatko má doma, pričom ku žiadnej z fotografií nezabudne pridať ani láskyplný komentár. Napríklad aj takéto slová venovala svojmu synčekovi: „Už ako dieťa som bola živel, ktorého skrotiť sa vlastne dodnes nepodarilo nikomu. Teda vlastne presnejšie do 12.1 2017, pretože v ten deň sa narodil môj Alexko, moje klbko najväčšej lásky, ktorý mi už teraz vo veľa smeroch ukázal neskutočne veľa. Zbožňujem ho celým svojím srdcom a ďakujem Bohu, že som sa stala matkou tak výnimočného bábätka."

Bradley Cooper a Irina Shayk sa dočkali: Narodilo sa im prvé bábätko

V našej galérii pod článkom si môžete prezrieť všetky fotografie Barbory Balúchovej aj jej milovaného dieťatka. Krásni sú, však?

Autor: Simi


Viete odpočívať?
Otestuj sa

Galéria

Sexy mamička Barbora Balúchová: Pozrite, ako na Instagrame ukazuje synčeka! Sexy mamička Barbora Balúchová: Pozrite, ako na Instagrame ukazuje synčeka! Sexy mamička Barbora Balúchová: Pozrite, ako na Instagrame ukazuje synčeka! +11Sexy mamička Barbora Balúchová: Pozrite, ako na Instagrame ukazuje synčeka!

Neprehliadnite

Čítaj viac