Sexy celebrity Instagram: Videli ste už takýto zadok?

Sexy celebrity Instagram: Videli ste už takýto zadok?
Slávne krásky znova publikovali na svojich Instagram profiloch zaujímavé fotečky, a to najmä z kúpanie. Veď, ako inak? Je ešte stále leto, takže, ak sa ešte len chystáte na dovolenku, inšpirujte sa kráskami zo sveta šoubiznisu. V našej galérii pod článkom nájdete rôznorodé plavky, ale i športové oblečká, ako má napríklad aj...

Skôr trápne ako vtipné: Takéto plavky by sme veru nechceli

Možno viaceré z nás by chceli mať pri cvičení takéto oblečko, pričom postupne by ste sa dopracovali aj k zadočku ako má Coco Austin. Niektoré dámy sa snažia tuk zhodiť a iné ho zase úmyselne naberajú, a to hlavne do zadnej časti tela. S trendom začala slávna Kim Kardashian, pričom sa k nej pridali aj mnohé ďalšie celebrity. A čo vy, páči sa vám takáto postava?

Wrr, to je brutálne sexy: Vyskúšate nový podprsíčkový trend?

V našej galérii pod článkom nájdete ďalšie fotografie celebrít, ktoré v priebehu týždňa publikovali na Instagrame. Inšpirujte sa!

Autor: Simi
Zdroj foto: Profimedia

 


Ste príťažlivá pre mužov?
Otestuj sa

Galéria

Sexy celebrity Instagram: Videli ste už takýto zadok? Sexy celebrity Instagram: Videli ste už takýto zadok? Sexy celebrity Instagram: Videli ste už takýto zadok? +20Sexy celebrity Instagram: Videli ste už takýto zadok?

Neprehliadnite

Čítaj viac