Fúha, to je zadoček! Ktorá slávna speváčka si ho TAKTO vypracovala?

Fúha, to je zadoček! Ktorá slávna speváčka si ho TAKTO vypracovala?
Slávne osobnosti sa toho v priebehu týždňa navyvádzajú viac než dosť. Výnimkou nebol ani ten uplynulý a na svojich Instagram profiloch zverejnili pikantné zábery, ktoré dostanú do varu asi každého. Pozerajte, ako sa rozkokošili a nezabudnite si pozrieť všetky fotky v našej galérii pod článkom...

Fúha, celkom zaujímavý záber! Verte či nie, ale ani mi nemáme šajnu, o čo sa tieto dve krásky pokúšali a čo sa snažili touto pózou vyjadriť. V každom prípade nemožno poprieť, že jedna z nich má naozaj sexy pozadie, ktoré sa doslova nedá prehliadnuť. Obliekli by ste si podobný kúsok?

Zahanbiť sa nenechala ani speváčka Nicki Minaj, ktorej postava má v sebe dostatok ženskosti a ona to o sebe očividne veľmi dobre vie. Povedzme si pravdu, šaty tohto druhu určite nepristanú každému, ale ona v nich vyzerá fakt zvodne. Čo poviete?

Tak TOTO už je moc: Ktorá kráska sa prechádzala po meste takmer nahá?

V našej galérii pod článkom nájdete ďalšie fotografie celebrít v sexy oblečkách a pózach, pričom sme presvedčení, že vás nenechajú chladnými. Niektoré sa poriadne odvážne!

Autor: Lucia


Valentínsky test: Ako veľmi ste zamilovaná?
Otestuj sa

Galéria

Fúha, to je zadoček! Ktorá slávna speváčka si ho TAKTO vypracovala?  Fúha, to je zadoček! Ktorá slávna speváčka si ho TAKTO vypracovala?  Fúha, to je zadoček! Ktorá slávna speváčka si ho TAKTO vypracovala?  +24Fúha, to je zadoček! Ktorá slávna speváčka si ho TAKTO vypracovala?

Neprehliadnite

Čítaj viac