Sexi chlapi: Na koho ísť v lete do kina?

Sexi chlapi: Na koho ísť v lete do kina?
Leto, slnko, sexi chlapi, lásky, letné romániky... Ani nevieme, v akom poradí by sme tieto lákadlá aktuálneho ročného obdobia mali zoradiť. V podstate je to však jedno, pretože my nejdeme hovoriť o nič reálnom. Zamerali sme sa na letné kinohity, v ktorých vystupujú hlavní hrdinovia mužského pohlavia. A ako by to bolo, aby neboli aj sexi, žiadaní a hodní minimálne jedného večera stráveného pred veľkým plátnom. Na koho sa teda môžete už teraz tešiť?

Channing Tatum
Ak ste naňho trošku pozabudli, veľmi rady vám Channinga Tatuma pripomenieme. Pozornosť diváckeho publika si získal najmä tanečným filmom Let´s Dance a odvtedy strieda akčnejšie postavy s tými romantickými. Po tom, ako sme ho naposledy videli bojovať o lásku Rachel McAdams, sa tentoraz predstaví v odvážnejšej póze, a to rovno striptéra. Vo filme Magic Mike ukáže nielen peknú tváričku, ale aj telo, čo mnohé fanúšičky určite poteší. No a nie jednou, ale hneď viacerými čerešničkami na torte je, že vo filme si s ním zahrajú i Matthew McCounaghey, Matt Bomer i Joe Manganiello. Ak teda nie na Channinga, pozerať môžete i na iných borcov.

Andrew Garfield
Pre dámy s očami upriamenými skôr na chlapčenskejšie typy je tu Andrew Garfield. 28-ročný herec prerazil pomerne nedávno, konkrétne v roku 2010, kedy stvárnil jednu z kľúčových úloh v Sociálnej sieti. Podaril sa mu však parádny úlovok a toto leto ho budeme môcť vidieť ako Spidermana, teda v úlohe, o ktorú sa bilo pomerne veľa hercov. Masku pavúčieho muža si však navliekol štíhly Kalifornčan so svojským zachmúreným pohľadom, na ktorý dostal aj kolegyňu z filmu, Emmu Stone. Nepochybujeme, že vďaka Spidermanovi ešte rozbúcha nejedno ženské srdce a možno i to vaše, pokiaľ si tohto Petera Parkera nenecháte ujsť.

Christian Bale
Ku komiksovej téme ešte raz, pretože koncom júla sa kiná otvoria aj pre ďalšieho hrdinu, ktorý bojuje proti zlu. Drsnejšieho, tvrdšieho a temnejšieho. Vracia sa totiž Batman v podaní Christiana Balea, jedného z najpríťažlivejších hercov súčasnosti. Sekundovať mu bude nemenej príťažlivá hrdinka, Catwoman alias Anne Hathaway, ktorá zase môže byť lákadlom pre vášho drahého. Možno moderná alternatíva letného rande s akčným napätím miesto prudkej romantiky.

Mark Wahlberg
Čo by to však bolo za leto, keby sme sa s nejakým tým sexi chlapom aj nezbavili, no nie? Do pozornosti teda dávame Marka Wahlberga, ktorý je vekom v stále lepšej forme a ako dokazuje v ukážkach filmu Ted, má aj dostatok humoru. Môžete sa naňho pozerať, ako pláva životom s rozprávajúcim plyšovým medveďom, čo možno neznie až tak dospelo, no predsa to také je. Chýbať nebude ani love zápletka s Milou Kunis v hlavnej úlohe, takže hor sa v lete (aj) do kina. Sexi chlapov bude dostatok a kto povedal, že s nimi nemôžete prežiť aspoň krátky filmový flirt? :)

Autor: Angie


Ako veľmi je pre vás dôležitý sex?
Otestuj sa

Galéria

Sexi chlapi: Na koho ísť v lete do kina?Sexi chlapi: Na koho ísť v lete do kina?Sexi chlapi: Na koho ísť v lete do kina?+9Sexi chlapi: Na koho ísť v lete do kina?

Neprehliadnite

Čítaj viac