Sex v aute – žiadna zábava

Sex v aute – žiadna zábava

Na sex si človek zvykne nájsť príležitosť vždy. Horšia je situácia, keď ešte nemáte vlastné bývanie a práve vo chvíli, keď cítite na seba nesmiernu chuť, do rodičovského hniezda sa dovalí aj návšteva. Zostáva jediné, prekonať sa a tváriť chladne, alebo vziať zo stola kľúče a povedať partnerke, že doma to je už aj tak nuda a auto poskytne ideálne útočisko pre vašu vášeň. Je to pravda, ale keď nič nie je také ideálne.

Problém s miestom
V prípade, že nevlastníte niektorú z priestranných limuzín, kde o miesto nie je núdza a k dvom milencom sa zmestí aj kaviár so šampanským, ako prvé vám bude trochu tesno. Môžete si vybrať z dvoch variant autosexu. Na predných sedadlách, alebo v zadnej časti vozidla. Sklopením dostanete temer ideálne ležadlá, ale vyhnite sa strane vodiča. Predsa len množstvo páčok, pedálov a celá palubná doska nie je anatomicky upravená k súloži a spolujazdec dostal do daru o trošku viac miesta aj na prípadnú „jazdu“.

Môžete si užiť poležiačky a nechať partnerku hore, alebo oprieť jej nohy o vrchnú kapotu, čím vyriešite problém kam s nimi a súložiť nebude až také tiesnivé. Ďalším ideálnym miestom je zadná časť vozidla. Viac priestoru vytvoríte posunutím predných sedadiel maximálne dopredu ale aj tak nerátajte, s tým, že to bude ako na manželskej posteli. Ideálna poloha je žena hore. Fantázii sa samozrejme medze nekladú, ale skúšať posteľnú klasiku, či striedanie polôh je dobré akurát na poskrúcanie, spotenie a výsledný efekt aj tak neprinesie vytúžené ovocie.

Problém anonymity
Je to tak, ale asi nikto by nechcel, aby ho vo vrcholnej chvíli osvetlili diaľkové reflektory, baterka mestskej polície, alebo nebodaj sa video súlože ocitlo na internete s podpisom neznámeho pozorovateľa. Aj vy ste si sem tam všimli niektoré vozidlá s čiernymi sklami pre zadných pasažierov? Majú aj inú funkciu ako maskovanie dôležitých osôb pri prevoze. Skúste uhádnuť.

V aute sa dokáže partnerky taktiež zmocniť nejedna fóbia. Ak prekonala klaustrofobické chvenie, ešte stále je tu možnosť odhalenia a ak ste sa rozhodli za väčším pokojom zatiahnuť kamsi na okraj lesa, určite nepozerajte filmy, kde práve na takýchto miestach začínal svoju kariéru masový vrah. Aj najmenšie zapraskanie alebo pohyb budú dôvodom, že noc v prírode stratí romantický ráz a zostane len nahý strach.

Počas jazdy
Áno aj to sa dá, ale nie je to cesta, ktorá by bola práve bezpečná. Možno aj samotná partnerka podľahne pokušeniu skúšať vašu erekciu práve počas prejazdu ostrej zatáčky, ale pozor. Pri tejto činnosti sa aj najlepším šoférom mýlia strany či zahmlieva zrak. Nehovoriac o tom, čo by vás to stálo, aby ste sa stretli s posádkou mužov zákona. Preto je vždy lepšie zastaviť na priľahlom odpočívadle, ktorých je našťastie na našich cestách požehnane a nechať partnerkine ústa, nech sa chopia vašej túžby.

Orálny sex mimochodom patrí medzi najobľúbenejšie činnosti v aute, samozrejme po šoférovaní. Je praktický, rýchly a pohodlný. Zároveň jeden z partnerov vždy dokáže kontrolovať okolie a v prípade blížiaceho sa nebezpečenstva, celú situáciu môžete hodiť na hľadanie spadnutého rúžu.

Autor: Cosmopolis


Valentínsky test: Ako veľmi ste zamilovaná?
Otestuj sa

Neprehliadnite

Čítaj viac