Sex s mapou? Hľadá sa bod G

Sex s mapou? Hľadá sa bod G

Keď spojíte bod A a bod B s bodom C, získate napríklad rovnoramenný trojuholník. Ak správne stimulujete bod G, U a A, budete mať výborný orgazmus.

Mal by sex vyzerať ako hodina geometrie zameraná na body a uhly? Alebo by si mali muži brávať do postele mapu, podľa ktorej by našli tie správne  body v pošve svojej partnerky?

A vedia vôbec ženy sami, že takéto body majú a ako ich stimulovať? Vedci objavili v ženskej pošve tri veľmi citlivé body a zaoberali sa ich výskumom. Tieto body sú známe ako bod G, bod A a bod U.

Bod G
O bode G sa toho narozprávalo a napísalo mnoho. Patrí medzi najcitlivejšie miesta na ženskom tele. Okrem erotogénnych zón akými sú prsia, bradavky, stehná, ušné lalôčiky a klitoris, zohráva bod G dôležitú úlohu pri erotickej stimulácii.

Muži majú občas problémy s presným umiestnením bodu G. Keď ho objavia očakávajú, že je to nejaký zázračný gombíček, ktorý stačí stlačiť a žena sa bude rozplývať blahom.

Skutočnosť je samozrejme o niečo zložitejšia a ani všetkých mužov nemôžeme hádzať do jedného vreca. Mnohí sa o bod G zaujímajú a snažia sa prostredníctvom neho partnerku stimulovať. Kto pozná správnu techniku stimulácie, ten nemusí mať nijaký problém s dráždením klitorisu alebo bodu G.

Tento zázračný bod má tvar fazule, a nachádza sa približne 5 cm od poševného vchodu. Je to nervové tkanivo, ktoré leží v oblasti okolo močovej trubice na prednej strane pošvy.

Pátrajte po ňom!
Ak ste svoj bod G zatiaľ neobjavili, vydajte sa s partnerom (alebo aj sama) na veľkú objavnú cestu. Ľahnite si na chrbát, roztiahnite nohy, pod panvu si položte vankúš a nohy ohnite v kolenách. Do pošvy vy alebo partner zasuňte najdlhší prst (zvyčajne je to prostredník) a približne v dvoch tretinách  pošvy musíte prehmatať oblasť susediacu s močovou trubicou. Najjednoduchšie bude vyvíjať slabý tlak na sliznicu. Keď bod G objavíte, určite to spoznáte.

Stimulujte tento bod rôznym tlakom a pridajte aj dráždenie klitorisu. Žena takto môže prežiť veľmi silný orgazmus. Ak máte pri tejto stimulácii nutkanie na močenie a je vám to nepríjemné, rozhodne si zájdite na toaletu.

Bod G môžete hľadať  aj zozadu. Partnerka si kľakne a obráti sa chrbtom k mužovi. Ten dvom prstami roztiahne vagínu, zatlačí smerom dolu a pohybuje sa prstami zo strany na stranu.

Aj keď je bod G výbornou súčasťou ženského tela, matka Príroda pri ňom neskončila. Darovala ženám aj ďalšie body. Sú nimi bod A a bod U, aj keď v budúcnosti možno vedci starostlivým výskumom objavia aj ďalšie.

Bod A
Nachádza sa medzi bodom G a maternicovým čípkom. Tento bod sa najlepšie stimuluje v polohe, keď žena sedí na stoličke alebo na okraji postele a muž do nej preniká spredu.

Bod U
Tento bod sa nachádza asi 2,5 cm od vchodu do pošvy. Pri dráždení tohto bodu sa rýchlo dostaví potreba močiť, pocit však čoskoro zmizne. Často býva mylne považovaný za bod G.

Na ženskom tele je mnoho citlivých miest, ktorých stimuláciou môže žena prežívať slasť či orgazmus. Preto určite stojí za to, tieto body hľadať a vyskúšať.

Autor: Alfa


Ste príťažlivá pre mužov?
Otestuj sa

Neprehliadnite

Čítaj viac